2410
2553
عنوان

شوهر خواهرشوهرممم

| مشاهده متن کامل بحث + 3792 بازدید | 130 پست
اگه باورنکنه چی

من با دخترخالم خیلی صمیمی هستم خیلی رفت و امد داریم اونموقع که مجرد بودم دخرا دیدم شوهرش همین کارا رو میکرد! رفت و امد رو ۵٪ رسوندم وقتی نیس خونشون میرم و به هیییچ کس هیییچ چیز نگفتم

خب خودت مقصری عزیزم چرا حرفشو گوش کروی چرا وقتی بهت دست میزد بدخورد نکردی چرا تابحال داری همکاری میک ...

عزیزم من تازه امروز حرکاتاشو دیدم تاحالا اینکارارو نکرده بود بعدش زنش باشمارش بهم میزنگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به شوهرت بگو و قلب هم نشونش بده وگرنع همون شوهر خواهر شوهرت فکر میکنه تو هم خیلی ببخشیدا خوشت اومده...

مشکل ما زنها اینه که میترسیم اتفاقات بد و بگیم نترس و برو بگو شوهرت خودش بلده تصمیم درست چیه

2720
اینکه دعوای قبیله ای راه میندازه😱😱😱😱

راه بندازه !

عبرتی برای سایرین !

چرا همش زنا باید بترسن ؟؟

اگه حالا جاشون عوض شده بود خواهر شوهره میومد سر استارتر اوار میشد !

بعدشم هرچی بگذره بدتر میشه و ممکنه مرد عوضیه بره پاپوش درست کنه واسه استارتر‌. 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
خب دومادمونه دیگه 😭

داماد خانواده همسر شماست! چه کاری میتونه باشما داشته باسه که  شماره شمارو داره؟؟؟ و شما متقابلاشمارشو سیو کردین !!!!

اکه اون کاری داسته باسه ادب حکم میکنه به خانمش بگه به شما زنگ بزنه یا اینکه خودش به شوهرت زنگ بزنه 

وشمام اگه کار داشتین بهمین ترتیب 

بنظر من داشتن شمارش کلا اشتباهه

مخصوصا وقتی میبینی خورده شیشه داره

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
عزیزم من تازه امروز حرکاتاشو دیدم تاحالا اینکارارو نکرده بود بعدش زنش باشمارش بهم میزنگه

همین امروز با اولین حرکتش باید جمعش میکردی با نگاه عصبانی یا با بی توجهی یا نگاه نکردن بهش.... 

حالا هم دیر نشده اگه زنگ زد بده به شوهرت جواب بده وسلتم

چیکا کنیممم

یه بار ب شوهرم گفتم گفت چیکارکنم نمیتونم بگم نیاد خونم ولی خیلی میترسم همش

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2714
زنش جذاب نیس براش؟؟ 😐 که دنبال توعه

ربطی نداره

مرد هرزه دنبال همه میره حتی اگه زیباترین و حذابترین زنو داشته باشه 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
داماد خانواده همسر شماست! چه کاری میتونه باشما داشته باسه که  شماره شمارو داره؟؟؟ و شما متقابلا ...

اقا چرا جنایی میکنید داستانو

خب تو یه خانواده ان همه شماره همو دارن باهم صحبت میکنن تو چارچوب دلیل نمیشه که 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

اسی 

علکی خودتو دردسر ننداز همین الان بگو به شوهرت  قبل از گفتن گوشیتو براش باز کن نشونش بده نترس هرچی بشه هر اتفاقی بیوفته مهم اینه که اعتماد شوهرت جلب بشه 

2706