2733
2739
عنوان

همسایه نفهم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط تو ایرانه که مردم با شادی مخالفن حالا اگه صدا جیغ و دعوا بیاد هیچکس هیچی نمیگه همه میرن گوششونم ...

شادی؟؟!!!!! هرروز صدای آهنگ مزاحم بقیه همسایه ها باشه اسمش میشه شادی؟؟

یکم فرهنگ بد نیستا؟؟ اصلا شاید همسایه ایششون دیوانست و‌آهنگ غمگین گوش میده؟ ایشون با صدای بلندش مشکل داره نه شادی کسی!! 

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2731
 وااای😂😐واقعا همسایه نفهم، اگر مدیر ساختمون دارین برین ب مدیر ساختمون بگین اخه اسایش مردمو به ...

صاحب خونه از پسشون بر نمیاد میخواد سر سالشون بیرون کنه ولی زنه حاملست ماه دیگ به دنیا میاد میگ نمیرم ازینجا مجبوریم ما بریم چون اینا دونفرن نمیشه دهنشون و بست بچه شون هم به دنیا بیاد همش گریه بچشون خونه ماست دیگه بچه رو نمیشه واقعا چیزی گفت میگن بچس گریه میکنه دیگه 

فقط تو ایرانه که مردم با شادی مخالفن حالا اگه صدا جیغ و دعوا بیاد هیچکس هیچی نمیگه همه میرن گوششونم ...

عزیز من فقط صدای اهنگ نیست که. اهنگ گوش دادن هم حدی داره حداقل صداشو کم کنن خودشون گوش بدن یا حداقل یه چند ساعتی نه که ساعت 8صبح روشن میکنن زیاد تا ساعت 2که شوهرش میاد خب بابا ما هم ارامش میخوایم میخوایم بخوابیم استراحت کنیم. این به کنار. صدای رابطه شون تو خونه ماست صدای دعوا هاشون تو خونه ماست صدای خودشون تو خونه ماست. مگه ما ادم نیستیم هر چی تذکر میدیم ک بابا صداتون تو خونه ماست بی فایدس به خودش گفتیم به شوهرش گفتیم بی فایدس. ادم خجالت میکشه دیگه صدای رابطه یه نفر دیگ تو خونه تون باشه شما واکنشت چیه؟ نمیشه دیگ مردم ازاری هم حدی داره من خودم عاشق اهنگم ولی صداشو کم میکنم که همسایم اذیت نشه

خوب شما هم بعد از ظهر آهنگ بزار تا صداش بره خونه اونا یا شب خودت برین مهمونی و آهنگ رو زیاد کنید تا صبح 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2740
شادی؟؟!!!!! هرروز صدای آهنگ مزاحم بقیه همسایه ها باشه اسمش میشه شادی؟؟ یکم فرهنگ بد نیستا؟؟ اصلا شا ...

دقیقااا بابا منم خودم عاشق اهنگم ولی صداشو کم میکنم همسایم اذیت نشه نه دیگ انقد صداش بلند باشه. صدای اهنگش به کنار. صدای خودشون هر دعوا هاشون و صدای رابطه شون.. صدای زنه خونه ماست خجالت میکشه دیگه ادم زشته. هر چی تذکر میدیم به خودش به شوهرش فایده نداره. شوهرش مشکل داره انگار چیزی میزنه هیچی حالیش نیست کلا. ادم نیاز به ارامش داره تو خونش ادم دیوونه میشه این سر صبح صدای اهنگش زیاده تا ساعت 2که شوهرش میاد خاموش میشه اهنگ گوش دادن هم حدی داره خب 

صاحب خونه از پسشون بر نمیاد میخواد سر سالشون بیرون کنه ولی زنه حاملست ماه دیگ به دنیا میاد میگ نمیرم ...

ای بابا 

واقعا الفراررررر کنین در برین

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤