2733
2739

من مادر شوهر پدر شوهرم انتظار دارن یجا که میرن دم ب دقیقه بهشون زنگ بزنی حالشونو بپرسی یا اینکه وقتی میخان برسن شام براشون بپزی یبار از مسافرت اومدن بعد منو شوهرم رفتیم دنبالشون اصن هم بهمون نگفته بودن کی میان خیلی یهویی گفتن بیابد دنبالمون بعد که اومدن خونه قیافه گرفتن که چرا شام نیس من رفتم شام خودمونو آوردم الکی گفتم ما خوردیم اما بازم قهر کرده بود مادر شوهرم   اما خب من همیشه این کارو میکنم اما الان شوهرم باهاشون قهره حرفهای خیلی ناراحت کننده ای ب شوهرم زدن بنظرم زنگ نزنم بهتره .الان رفتن جایی اما واقعا حسشو ندارم هی زنگ بزنم یعنی با اینکه شوهرم کاری ب این خاله زنک بازیا ندارن اما من همش خودمو زیر ذره بین گذاشتم که اگه این کارو نکنم نکنه فلان بشه آخه اصن ارزش کارای آدمو نمیدونن😔

عزیزم بنظرم اصلا برات مهم نباشه

مهمه شوهرت که خداروشکر مثل اینکه طرف توعه

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم وقتی شوهرت باهاشون قهره و تو رو وسط قهر و آشتیشون دخالت ندادن. بعشون زنگ بزن حالشون رو بپرس. اما زیاد گرم نگیر

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740

بیخیال بابا ،منم تا چند وقت پیش همش فکر خیال ولی الان نه  ، میگم بزار بگن من بدم مهم ارامش و اسایش خودمه ،هیچکس به اندازه خودم مهم نیس ،توام زنگ نزن خودتون بدعادتشون کردین 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
عزیزم بنظرم اصلا برات مهم نباشه مهمه شوهرت که خداروشکر مثل اینکه طرف توعه

منو جاریم و مادر شوهر تو یه ساختمونیم بعد فقط برای من قیافه میگیرن اون جاریمو جرات ندارن بهش حرف بزنن

منو جاریم و مادر شوهر تو یه ساختمونیم بعد فقط برای من قیافه میگیرن اون جاریمو جرات ندارن بهش حرف بزن ...

بهشون رو دادی بنظرم بی تفاووت باش

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙