2737
2739

خیلی سال پیش کلاس پنجم بودم شدید گرفتم 

الان دوباره آثار جوش دارم همه ی علائمم دارم 

دارم میمیرم از غصه😭😭 چیکار کنم

کاربریم مال سال ۹۶ بود سیم کارتمو گم کردم دیگه رفت که رفت😐 اگه میشه ته دلتون برای رسیدن به کسی که میخوام برام دعا کنین   لطفا برام انرژی مثبت بفرستین که باهاش زندگی خوبی داشته باشم و ازدواجم موفق باشه❤️من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ
آره خیلی زیاد شده از قبل عیدی کلی از فامیلای ما گرفتن شما مطمئنی دوبار گرفتی؟

آره عزیزم دقیقا خرداد ماه کلاس پنجمم گرفتم الانم دوباره کل بدنم میخاره😭😭

کاربریم مال سال ۹۶ بود سیم کارتمو گم کردم دیگه رفت که رفت😐 اگه میشه ته دلتون برای رسیدن به کسی که میخوام برام دعا کنین   لطفا برام انرژی مثبت بفرستین که باهاش زندگی خوبی داشته باشم و ازدواجم موفق باشه❤️من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اطرافیان ماهم خیلیا گرفتن

بلوچ هستم🤍اگر دوست داشتید توی تاپیکام چند پارت از بلوچ و بلوچستان گذاشتم میتونین سربزنین و بخونین🤍🌚کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد
2740

اگه آبله مرغون گرفتید که دوباره نمیگیرید و مصون هستید.

اما زیادیش به گفته وزارت بهداشت بخاطر مهاجرین زیادیه که وارد ایران شدن و اکثرشون واکسیناسیون درستی در کشورشون انجام ندادن

آره عزیزم دقیقا خرداد ماه کلاس پنجمم گرفتم الانم دوباره کل بدنم میخاره😭😭

من نه سال پیش گرفتم وقتی بیست و هفت سالم بود ولی خیلی سبک و در حد هفت هشتا دونه که فقط  خارش میداد بدون درد و تب

الان بعضیا میگن چون سبک گرفتی ممکنه دوباره بگیری

2706