2733
2734

خیلی سال پیش کلاس پنجم بودم شدید گرفتم 

الان دوباره آثار جوش دارم همه ی علائمم دارم 

دارم میمیرم از غصه😭😭 چیکار کنم

خدا جونم میدونم که همیشه با منی🥹 من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ
آره خیلی زیاد شده از قبل عیدی کلی از فامیلای ما گرفتن شما مطمئنی دوبار گرفتی؟

آره عزیزم دقیقا خرداد ماه کلاس پنجمم گرفتم الانم دوباره کل بدنم میخاره😭😭

خدا جونم میدونم که همیشه با منی🥹 من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اطرافیان ماهم خیلیا گرفتن

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

اگه آبله مرغون گرفتید که دوباره نمیگیرید و مصون هستید.

اما زیادیش به گفته وزارت بهداشت بخاطر مهاجرین زیادیه که وارد ایران شدن و اکثرشون واکسیناسیون درستی در کشورشون انجام ندادن

آره عزیزم دقیقا خرداد ماه کلاس پنجمم گرفتم الانم دوباره کل بدنم میخاره😭😭

من نه سال پیش گرفتم وقتی بیست و هفت سالم بود ولی خیلی سبک و در حد هفت هشتا دونه که فقط  خارش میداد بدون درد و تب

الان بعضیا میگن چون سبک گرفتی ممکنه دوباره بگیری

2706