2737
2739
عنوان

حرفهای خانواده شوهر براتون مهمه؟ اینکه چ فکری در مورد اون میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 62 پست

مادر همسرمنم همینطوریه میره خونه دختراش میمونه انتظار داره من بهش زنگ بزنم ولی هیچوقت نشده بمن زنگ بزنه بگه حالا ک من پیشت نیستم تو خونه ویلایی تنهایی چی میکنی  بابت این منم هیچوقت زنگ نمیزنم اما ازهمسرم خالشو میپرسم یبار بدخترش گفتم برگشت گفت تو باید زنگ بزنی منم گفتم اون دور ورش شلوغه و نیاز ب زنگ من نداره اون منم ک تنها میشم ازصب تاشب تا همسرم بیاد خونه دیگه چیزی نگفت و متوجه شد ک اشتباه میکنه

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

نه بابا من کلی پشت سرم حرفه انقدر حرف زدن تا بیخیال شدن منم اصلا برام مهم نیست شوهرمم اصلا به خاطر حرف بقیه زندگیمونو تلخ نمیکنه الان عادت کردن میدونن فقط خودشون خسته میشن منو همین جور که هستم پذیرفتن انقدر هم احترام میزارن 

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه خودتم مشکل داری چه اهمیتی داره دوتا کور و کچل راجبت چی فکر میکنن اونا عمر خودشون و دیگه کردن ...

اره واقعا راست میگی من همش انگار میخام همه ازم راضی باشن همش استرس دارم یوقت این کارو نکردن فلان نشه

2731
مادر همسرمنم همینطوریه میره خونه دختراش میمونه انتظار داره من بهش زنگ بزنم ولی هیچوقت نشده بمن زنگ ب ...

بخدا شوهرم که شبکاره اصن زنگ نمیزنن ببینن من در چ حالم یا بگن بیا پیش ما شام بخور 

منو جاریم و مادر شوهر تو یه ساختمونیم بعد فقط برای من قیافه میگیرن اون جاریمو جرات ندارن بهش حرف بزن ...

عین منی بخدا با این تفاوت ک منو مادر همسرم باهمیم 

ولی بقیه جدا هستن اونا هرچقدر بی احترامی میکنن احترام میبینن حالا من همیشه خوب باشم یبار بدی کنم همه واسه من قیافه میگیرن

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
اره واقعا راست میگی من همش انگار میخام همه ازم راضی باشن همش استرس دارم یوقت این کارو نکردن فلان نشه

عزیزم راجب مهر طلبی مطالعه کن و خودتو تغییر بده خودتو به خاطر هیچ کس عذابی نکن دور از جون کمترین مشکلی برا سلامتیت پیش بیاد همین پیرمرد و پیرزن شیر میشن برات  به پسرشون میگن شوتش کن بیرون زن جدید بگیر 

2740

تو نمیتوانی همه را راضی نگه داری ،همه تورا دوست نخواهند داشت ،خدا با اون عظمتش ولی خیلیا قبولش ندارن ،پیامبرا با اون عظمت دشمن دارن   اونوقت از ماها بنده های کوچک چه انتظاری داری

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
عزیزم راجب مهر طلبی مطالعه کن و خودتو تغییر بده خودتو به خاطر هیچ کس عذابی نکن دور از جون کمترین مشک ...

اره گل گفتی

هی استوری های تیکه ای می‌ذاره که مثلا ب من بگه تو شوهرتو پر کردی 

مادرشوهرت استوری میزاره؟؟؟؟ جلل الخالق  

تو نمیتوانی همه را راضی نگه داری ،همه تورا دوست نخواهند داشت ،خدا با اون عظمتش ولی خیلیا قبولش ندارن ...

اره والا چقدر از مردم با خار زدن تو صورت پیامبر و سرشو شکستن ما که دیگه بنده ناقص خداییم هیچ وقت همه از ما راضی نمیشن