2733
2739
عنوان

حرفهای خانواده شوهر براتون مهمه؟ اینکه چ فکری در مورد اون میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 62 پست
اتفاقا اگه به توصیه های مادرشوهرت جلوی شوهرت اهمیت بده. از من به تو نصیحت

زورم میاد باور کن مثلا یه شیر جوشوندن کاری نداره ولی این که سه هفته ست واسه یه حرف شیر نگرفته و من آخر بایدکم بیارم زورم میاد آخه این یه موضوع کوچیکه تو همه ی مسائل همیشه همینه 

زورم میاد باور کن مثلا یه شیر جوشوندن کاری نداره ولی این که سه هفته ست واسه یه حرف شیر نگرفته و من آ ...

یه بار مادر شوهرم دستور پختن عدسی رو به شوهرم گفته بود و عدس و گندم بهش داده بود و گفته بود یک پیمانه عدس نصفه پیمانه گندم ،شوهرم اومد با پاکت عدس و گندم و گفت مادرم گفته یک پیمانه عدس نصفه پیمانه گندم بریز ،منو میگی تا دو هفته به خنده و شوخی میگفتم یک پیمانه چی بریزم؟

حسابی حالش گرفته شد،بعدش خودم پشیمون شدم و طبق دستورالعمل پختم اتفاقا خیلی خوشمزه شد،بهش گفتم مادرت خیلی کارش درسته و به مادرشوهرم زنگ زدم تشکر کردم ،خیلی خیلی حس خوبیه وقتی مادرت یا مادرش در نظرتون مقام و منزلت بالاتری پیدا میکنن و احترام خودتون بالا میره.

مهر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاً شوهرت مثل شوهر منه دیگه خستم کرده باور کن  از دست همین کاراش از مادر شوهرم متنفر شدم ال ...

منم دقیقا همین مدلی شدم خیلی روش حساس شدم و کینه شو به دل گرفتم.دلم میخواد تا اخر عمرم نبینمش😁