2737
2739
اوه نبودی یه نفر صبح تاپیک زده بود که چرا توهین میکنید به پدر و مادراتون حتی اگه بدن  هی همه گ ...

بعضیا پدر و مادر خودشونو میبینن فکر میکنن همه همینن. از بس که از بچگی توی مغزمون کردن مامانا توی بهشتن و باباها فرشته ان دیگه فکر نمیکنیم بعضی از همین پدر و مادرا چقدر دیوصفتن‌. کسی که بده برای بچه اش هم بده. کاش جامعه این افکار مطلق رو تصحیح کنه برای بچه ها. هر بچه ای حق داره از پدر و مادر بدش جدا شه ولی متاسفانه اینجا اهمیتی نمیدن 

کج کلاه خان یارمه

منم ازخودم به عنوان یه مادر بدم میاد...دختر5سالم امروز با باباش وفتی میخواست بره خونه مادربزرگش...بهش گفتم نرو هوا گرمه اذیت میشی...حرف چند روز پیش خودمو بهم تحویل داد که تو عصبانیت بهش گفته بودم...گفت مگه خودت نگفتی یکی بیاد اینو ببره دیگه هم نیاره  بهش گفتم اون موقع عصبانی بودم اما بازم حرفشو تکرار کرد و رفت ...منم عذاب وجدان دارم تا فردا که بیاد...خیلی اذیتم میکنه منم کم حوصله ام هرچی به زبونم میاد میگم...بعدا میبینم که چقد یادش مونده ناراحت میشم ...

بعضیا از عقل...فقط دندونشو دارن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میگفت مامانش از دستشویی 💩برمیداشت میریخت دهنش😷

دروغ نگووو😯😯واقعا هم باور کردنی نیست

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
2738

من بچه بودم

با مامانم رفته بودیم خیاطی

خانوم خیاط تعریف کرد که یکی از دوستای خیاطش بچه اش میاد یکی از پارچه های گرون مشتری ها رو قیچی میکنه و باهاش بازی میکنه...اونم با قاشق پشت دست بچه رو داغ میکنه...بعد عفونت میکنه دست دختره و اینا داروی گیاهی و اینا میذارن و اینقدررر دیر میبرنش دکتر که اخر دستش از مچ قطع میشه

منم بچه بودم شروع کردم به گریه برای دختره... اصلا اولین بار بود که میفهمیدم یه مادر میتونه بد باشه  

در طریق عشقباران، مشکل آسان کجا؟  

من چند سال تو خانه های سلامت میرفتم به مادرا مهارتهای زندگی یاد میدادم سوالات عجیبی میپرسیدن یه بار یکیش گفت به نظر شما برای تنبیه بچه ام تو دهنش فلفل بریزم خوبه؟

یعنی هنگ کردم به خدا.اخه یه انسان چقدر میتونه بی رحم باشه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
☹☹☹ عزیزم از کجا معلوم اون بچه دختر بوده؟ شیافو پشت میذارن دیگه کثافت اینجوری اذیتش میکرده که دردش ...

من کل بچگیم با شیاف گذشت چون به شدت یبوست داشتم در حدی که 2-3 سالگی فقط تو دسشویی عر میزدم حتی خونم میومد

وای خدا.اینا دیگه اخرشن. من خودم دوتا پسر شیطون دارم.نمیگم تا حالا دعوا نکردم ولی اگه دعواشون کنم ا ...

آفرین که سی خودت رو میکنی.سعی کن اونم بهتر کنی. وقتی مادر دعوا میکنه و بعد پشیمون میشه و بغل میکنه باعث میشه بچه گیج بشه و ندونه میتونه اعتماد کنه یا نه. در اینده این ایجاد اضطراب و بعد افسردگی میکنه. من خودم نتیجه این رفتارم و الان سالهاس روانکاوی میشم. خیلی سخته.

2706