2733
2734
یعنی قسمت دخترانگیش میذاشت یا پشتش؟

☹☹☹ عزیزم از کجا معلوم اون بچه دختر بوده؟ شیافو پشت میذارن دیگه

کثافت اینجوری اذیتش میکرده که دردش بیاد، بچه ها هم از شیاف گذاشتن بدشون میاد طفلکا. حتی دکترها وقتی بچه دیگه خوب و بد رو میفهمه سعی میکنن شیاف ندن

کج کلاه خان یارمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ حیوونی با بچش اینکارو نمیکنه.هیچچچ حیوونی

اینکارها مختصی انسانه.هر چی کثافت کاری و قتل و شکنجه و تجاوز و دزدی و بیشرفی هست..از خصایص این اشرف مخلوقاته

از انسلن بودنم گاهی  شرمم میگیره

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
2731
عزیزم اینا آدم نیستن. مگه هر کی مادر شد مقدسه؟ اینا حیوونن. کاش بمیرن اون بچه ها هم راحت شن‌. زن باب ...

اوه نبودی یه نفر صبح تاپیک زده بود که چرا توهین میکنید به پدر و مادراتون حتی اگه بدن 

هی همه گفتن بابا تو درک نمیکنی طرف اذیت روحی و روانی شده ..همه رو به فحش بست قفل کرد روانی بود

اوه نبودی یه نفر صبح تاپیک زده بود که چرا توهین میکنید به پدر و مادراتون حتی اگه بدن  هی همه گ ...

اونی که ندیده باور نمیکنه

من مادر دیدم پسرش رو معتاد کرد که نره از پیشش همیشه بهش محتاج بمونه

2740
هیچ حیوونی با بچش اینکارو نمیکنه.هیچچچ حیوونی اینکارها مختصی انسانه.هر چی کثافت کاری و قتل و شکنجه ...

هرچند که همه ی عقاید حیوان دوست ها رو قبول ندارم ولی پستت رو واقعا درک میکنم‌. آدما حتی از حیوونا هم انواع سواستفاده ها رو میکنن. اینا که آدم نیستن، ابلیسن

کج کلاه خان یارمه

من که هم تنبیه بدنی میشدم هم روحی روانی. فقط دنبال این بودم که فرار کنم

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
هیچ حیوونی با بچش اینکارو نمیکنه.هیچچچ حیوونی اینکارها مختصی انسانه.هر چی کثافت کاری و قتل و شکنجه ...

ولی من واقعا نظر شمارو قبول دارم ادما در کنار اینکه میتونن خیلی خوب باشن در مقابلش میتونن خیلیم بد باشن ع

یعنی از حیوانات هم خطرناکتر باشن

2706