1345
1341

سلام دوستان دخترم سه ماهش امروز تموم شده.دو روز اسهال سبز روشن داشت بعد توش رگه های خون دیدم.کسی تجربه ای داره تورو خدا کمک کنه 

خداجون بابت هدیه قشنگی که بهم دادی ازت ممنونم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
رگه های خون بخاطر حساسیت به پروتئین‌گاو هستش.شیر یا خامه یا بستنی نخوردی؟

بستنی خوردم امروز دکترش گفت تا دو روز شیرمو ندم شیر خشک بدم ببینم چی میشه.گفت اگه بد تر شد ببر بیمارستان بستریش کن

1307

عزیزم من سوپروایزر ازمایشگاه م. باید بری آزمایشگاه درخواست آزمایش  S/e 

بدی زیر ده تومنه بگو اورژانسی میخوام و بعد 2 ساعت بهت میدن جوابشو نمونه رو از قسمت های خونی بگیر .

جوابشو ببر دکتر عمومی 

عزیزم ببرش دکتر حتما ولی به احتمال زیاد حساسیت به پروتئین گاوی داره هرررررچی که شیر گاو داره نباید ب ...

اره چند روز پیش دوتا تکه پیتزا خوردم با یه بستنی

1226
بستنی خوردم امروز دکترش گفت تا دو روز شیرمو ندم شیر خشک بدم ببینم چی میشه.گفت اگه بد تر شد ببر بیمار ...

دکتر پسرم به من گفت شیر و خامه و بستنی تا ۶ ماه نخورم منم دو ماه نخوردم ولی یه روز لازانیا و کیک درست کردم توی هر دو شیر ریختم شبش مدفوع پسرم رگه های خون داشت فهمیدم بخاطر اونه

لطفا برای سلامتی و فرج امام عصر عج یه صلوات بفرستین🌼
عزیزم من سوپروایزر ازمایشگاه م. باید بری آزمایشگاه درخواست آزمایش  S/e  بدی زیر ده تومنه ...

امروز آزمایش دادم نشون دکترش دادم گفت خیلی بده ازمایشش اگه بدتر شد ببر بیمارستان بستر شه

خوب عزيزم يك وزيت ٥٠ت بده برو پزشك بهت بگه اينجا مگه كسي تخصص داره يا شايدم اشتباه راهنماييت كنه&nbs ...

عزیزم بخدا بخاطر پولش نیست سه بار بردم ازمایشم دادم گفتم ببینم کسی تجربه ای نداره از نگرانی در بیام بخدا دارم دق میکنم

1335