2737
2739
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 216010 بازدید | 3042 پست
نی نی شیرین جون حس میکنم جذبم جواب نمیده همه کارهایی که تو این تاپیک گفته رو چن ماهه دارم انجام می ...

عزیزم من نمیدونم الآن باید چه جوابی به شما بدم! چون نمیدونم چطور داری عمل میکنی، چقدر از زندگیت رو با قانون جذب میگذرونی، چقدر حواست به ارتعاشاتی که در طول روز میفرستی هست. 

ببین، مثلا یکی میاد میگه من صبح‌ها بیست دقیقه عبارات تأکیدی میگم و شکرگزاری میکنم، شبها هم یک ربع قبل از خواب تجسم خلاق دارم، باقی روز هم زندگی عادیشو مثل سابق میگذرونه، با غیبت کردن، با افکار منفی، با احساسات ناخوشایند، بعد چون بیست دقیقه صبح، و یک ربع شب زمان گذاشته توقع داره که زود هم به خواسته‌هاش برسه. در صورتی که ما قانون جذبُ یاد میگیریم که تمام زندگیمون قشنگ بشه، تمام زندگیمون توی فاز مثبت باشه و عشق بگیریم و عشق بدیم. وقتی تمام زندگی ما مثبت بشه، در نتیجه زودتر به اهداف و خواسته‌هامون میرسیم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
سلام عزیزم. اول سعی کن تمام مطالب تاپیکُ بخونی و یاد بگیری، بعدش هم پاکسازی کن. با پاکسازی میتونی مو ...

گلم تا صفحه ۲۰ خوندم بقیشو هم کم کم بعدا میخونم چشم اذیت نکنه 

فقط یه سوال ، گفتین که موج منفی و حس منفی اصلا نباید بفرستم ، این حس دلتنگی و اشک بخاطر دلتنگی و گریه بخاطر رسیدن به خواستمون ، حس منفی حساب میشه؟باید با حس مثبت جایگزینش کنیم؟ 

ببخشید این دلتنگی و اشک بی اختیار میاد دست خودم نیست

بار الهی داده و نداده ات رو شکر💌💟💞💜💓💜💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من نمیدونم الآن باید چه جوابی به شما بدم! چون نمیدونم چطور داری عمل میکنی، چقدر از زندگیت رو ب ...

اره من اینطوریم فقط نسبت به خواسته مورد نظرم حس خوب دارم در مورد بقیه چیزا حس خوبی ندارم و همش تو طول روز عصبیم و واسه نداشته هام ناشکر پس واسه جذب باید کلا حالمون خوب باشه؟

من به هر چی بخوام میرسم💚
گلم تا صفحه ۲۰ خوندم بقیشو هم کم کم بعدا میخونم چشم اذیت نکنه  فقط یه سوال ، گفتین که موج منفی ...

اینکه شما در اثر دلتنگی ناخواسته اشک میریزی و اختیار اشکاتو نداری کاملاً طبیعیه، ولی اینکه خودتو توی شرایط دلتنگی نگه‌داری یا نه، اختیارش با خودته. شما وقتی دلتنگ میشی و یاد چیزایی میوفتی که ناراحتت میکنه، باید ذهنتو منحرف کنی و به چیزای دیگه فکر کنی. تمرکزتو بذار روی چیزای دیگه، روی چیزایی که دوست داری، روی اهداف و خواسته‌هایی که داری. ممکنه اوایلش برات سخت باشه، ولی مطمئن باش که غیرممکن نیست. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2731
اره من اینطوریم فقط نسبت به خواسته مورد نظرم حس خوب دارم در مورد بقیه چیزا حس خوبی ندارم و همش تو طو ...

بله عزیزم، مجموع دریافت‌های ما بازتاب مجموع ارتعاشاتیه که میفرستیم. برای همینه که میگم در تمام مدت حواستون به خودتون باشه، اوایل ممکنه براتون سخت باشه و همش فکر کنید که الآن ارتعاش من مثبته یا منفی، ولی یواش یواش براتون عادی میشه و عادت میکنید که سرتاسر روزتون شکرگزار باشید، عادت میکنید که سرتاسر زندگیتون خوبیا رو ببینید و مثبت‌نگر باشید، و در نهایت دریافت‌هاتون هم مثبت خواهد بود.

2738

و اینکه من سال های سال به جیزای زیادی هر روز فکر میکردم جوریکه انگار داشتم تو همون موقعیت زندگی میکردم

ولی به هیجکدومشون نرسیدم

الان من دیگه قدرت تجسم اون موقع رو ندارم میترسم اون موقع که نشد الانم نشه

من به هر چی بخوام میرسم💚
برای تجسم کردن باید مثلا یکساعت بی وقفه تجسم کنیم؟ من هی وسط تجسم کردن چیزای دیگه تو ذهنم میاد و تم ...

عزیزم بهترین زمان برای تجسم خلاق صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن، و شب قبل از خوابیدن هست که مغز حالتی بین هوشیار و ناهوشیار داره. و نکته دیگه‌ای که باعث میشه تجسم بهتری داشته باشی و رشته افکارت پاره نشه اینه که هر چی تجسم میکنی به زبون بیاری، مثل بلند فکر کردن، مثل تعریف کردن برای یکی دیگه، یا حتی برای خودت. وقتی تجسمتو به زبان میاری، افکارت به سختی به هم میریزه. 

و اینکه من سال های سال به جیزای زیادی هر روز فکر میکردم جوریکه انگار داشتم تو همون موقعیت زندگی میکر ...

قبلا هم گفتیم، قانون جذب فقط فکر کردن و تجسم کردن نیست. من هزار سال هم بشینم توی خونم زل بزنم به سقف و تجسم کنم که الآن کارمند بانک هستم این اتفاق نخواهد افتاد. چون لازمه کارمند بانک شدنِ من اینه که تحصیلاتشو داشته باشم و توی آزمون استخدامی بانک شرکت کنم در کنارش تجسم خلاق داشته باشم، شکرگزاری کنم و ... 

پس مطمئن باش یه جای کار میلنگیده که تو نتیجه نگرفتی. چندین بار توی همین تاپیک گفتیم که قانون جذب نکات ریز زیادی داره که باید رعایت بشه. فقط فکر کردن تنها نتیجه نمیده.

قبلا هم گفتیم، قانون جذب فقط فکر کردن و تجسم کردن نیست. من هزار سال هم بشینم توی خونم زل بزنم به سقف ...

بله ولی من منظورم تمرکز کردن رو یکی بود

فرد خاص رو نمیشه جذب کرد؟

من به هر چی بخوام میرسم💚
بله ولی من منظورم تمرکز کردن رو یکی بود فرد خاص رو نمیشه جذب کرد؟

عزیزم اینجا دو حالت پیش میاد، یکی اینکه اون فرد شما رو نمیخواد، یا رفتاری داره که شما نمیپسندی، یا اصلا از احساس شما نسبت به خودش خبر نداره و یکی دیگه رو میخواد (چون نمیدونم هدفت دقیقا چیه اینا رو گفتم، خودت متناسب با هدف خودت میتونی برداشت درست از حرف منو داشته باشی)، فرد خاص هم مثل ما آدمه، اونم مثل ما اختیار داره، اونم مثل ما اهداف خاص خودشو داره. اونم مثل ما ناخواسته و ناآگاهانه از قانون جذب استفاده میکنه. ولی فکر کن همین هدفُ یکی دیگه در مورد شما داشته باشه و شما تمایل نداشته به این مورد، خوشت میاد یکی با قدرت قانون جذب بخواد تو رو به میل خودش کنترل کنه؟ 

حالت دوم اینه که شما دو تا همدیگرو میخواید ولی مانع بین شما هست، اینجا شما باید با استفاده از پاکسازی موانعی که از سمت خودت هست برطرف کنی، اگر اون شخص هم بتونه موانع سمت خودشو برطرف کنه شما به هم میرسید، در غیر اینصورت نمیشه. 

سلام من یه هفته ای هست که برای معلم شدنم دارم جذبو انجام میدم هر صبح خدارو شکر میکنم  که هنوز زندم و یه فرصت دوباره بهم داده م تشکر میکنم ازش که معلم شدمو به ارزوم رسیدم رو برگه مینویسم هر شبم همین کارو قبل خواب میکنم ....مثلا میگم شکر که امسال جذب شدمو به ارزوم رسیدم اینکه ایراد نداره درسته؟؟؟

.    
2706