2752
2734
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 216252 بازدید | 3042 پست
سلام گلم. فقط میتونم بگم تلاش کن، چون خیلیای دیگه هم مثل تو میخوان قبول بشن و خیلیاشون هم ممکنه جذب ...

سلام عزیزم خوبین من سوال داشتم

اینکه پسرم تو درس خوندن واقعا اذیتم میکنه طوری که دلم میخواد بمیرم هر روز ارزوی مرگ میکنم خیلی خستم میکنه کلی انرژی منفی بهم میده استرس گرفتم میگم نکنه کند ذهنه بردمش دکتر قرص داده ولی هیچ اثری نداشته مثلا نقاشی و هزار بار مینوسه بعد ولی یادش نمی مونه تشدید داره جمله میسازه ده بار صد بار مینوسه دوباره غلط داره خیلی خسته شدم رو جذبام خیلی تاثیر گذاشت عصبیم میکنه نمی دونم توجه من به بدیاش باعث پررنگ ترش شده فقط یه راهی بزار جلو پام من که اینقد جذبی بودم فقط کارم انرژی مثبت بود ولی الان فقط گریه و یا و داد 

یه وقتا میگم همش تقصیر منه ولی میبینم هرکی بهش درس میده رو عصبی میکنه خیلی گیج بازی در میاره بی نهایت الانم دارم با گریه مینویسم 

سلام عزیزم خوبین من سوال داشتم اینکه پسرم تو درس خوندن واقعا اذیتم میکنه طوری که دلم میخواد بمیرم ه ...

سلام عزیزم. ببین قطعا این همه توجه منفی که به این مسئله داری، باعث میشه احساس بدتری هم پیدا کنی. پسرت ممکنه بیش فعال باشه و مشکل عدم تمرکز داشته باشه. پیگیری کن و تلاش کن که مشکلش حل بشه، نه اینکه عصبی بشی و هم بچه رو اذیت کنی، هم خودتو. 

تا جایی هم که میتونی از طریق طب سنتی، یا طب اسلامی پیگیری کن و بچه رو به داروهای شیمیایی وابسته نکن. اگر مشکل بیش فعالی باشه با حجامت و تغییر رژیم غذایی درست میشه. ولی اگر مشکلی نداره و فقط از سر شیطنت و نخواستن خودشه که توی درس اینقدر همه رو اذیت میکنه، شما خیلی خودتو درگیر نکن. فقط قانون بذار، بگو هر موقع درس و مشقش تموم شد، میتونه به تفریح مورد علاقش برسه، یا مثلا میبریش پارک یا ... یه طوری باشه که انگیزه پیدا کنه برای انجام دادن تکالیفش. یه کم خلاقیت به خرج بده، مثلا اگر قراره جمله‌سازی انجام بده، بهش بگو با هم مسابقه بدیم، ببینیم کی جمله‌ی بهتری میسازه. یا اگر قراره درس بخونه و امتحان داره، یه حس رقابت بین پسرت با کسی که خودش دوست داره، ایجاد کن تا انگیزه بگیره. یا براش جایزه تعیین کن. ولی خودتو در این حد که اشکت دربیاد درگیر نکن! 

همسر من خیلی روی درس بچه‌ها حساسه، ولی من روش خودمو انجام میدم، من به پسر بزرگم زمان میدادم میگفتم درس بخونه، هر چی هم بلد نیست بیاد بپرسه بهش توضیح میدم، آخرش هم ازش امتحان میگرفتم. اوایل بدقلقی میکرد، ولی بهش گفتم اونی که از درس نخوندنش لطمه میبینه خودشه، به من آسیبی نمیرسه، ولی اگر درس بخونه، هم خودش توی کلاسش سربلند میشه، هم پدرش بهش افتخار میکنه، یواش یواش درست شد و از نمره‌های نیاز به تلاش و قابل قبول رسید به خوب و خیلی خوب... چقدر هم خودش خوشحال بود و ذوق میکرد. شما هم همین کارُ بکن. پسرت الآن این وضعیتُ میبینه، فکر میکنه تو باید تلاش کنی تا اون درسش خوب بشه، در صورتی که اصلا این طور نیست. الآن هم اول ساله و درس‌ها سبکه، تا جایی که میتونی بذار مسئولیت‌هایی که داره خودش انجام بده. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام عزیزم. ببین قطعا این همه توجه منفی که به این مسئله داری، باعث میشه احساس بدتری هم پیدا کنی. پسر ...

خدا خیرت بده هر چیو بگی انجام دادم روانشناس روانپزشک. طب سنتی. رژیم غذایی. قرص. دارو. جدول رفتاری.یعنی دیگه فکر میکنم کند ذهنه دیگه خسته شدم 

خدا خیرت بده هر چیو بگی انجام دادم روانشناس روانپزشک. طب سنتی. رژیم غذایی. قرص. دارو. جدول رفتاری.یع ...

از صحبتات اینطوری فهمیدم که پسرت همون موقع یاد میگیره، ولی بعد فراموش میکنه. این یعنی کند ذهن نیست. 

ولی در هر صورت اینو یادت باشه که قرار نیست همه ما حتما با درس خوندن به یه جایی برسیم! هر کسی استعداد خاص خودشو داره. سعی کن اونا رو در پسرت پیدا کنی و تقویت کنی. پسر کوچولوی من امسال کلاس اوله و فعلا نمیدونم از نظر درسی چه وضعیتی خواهد داشت، ولی میدونم که در زمینه نقاشی استعداد داره. یا اگر یه چیزی ببینه خیلی زود با کاغذ و مقوا نمونشو درست میکنه! اگر ببینم خدای نکرده از لحاظ درسی ضعیفه و هیچ جوری نمیشه در این زمینه کمکش کرد، بیش از اندازه بهش فشار نمیارم. در عوض تلاش میکنم توی راهی که میتونه موفق بشه بهش کمک کنم و راهشو هموار کنم. 

تو هم به پسرت بیش از اندازه فشار نیار، یه کاری نکن که با بیزاری بره مدرسه و یا خدای نکرده به جای مدرسه، بپیچه بره یه جای دیگه ... اگر تواناییشو داشته باشه، مطمئن باش خودش درست میشه، ولی اگر تواناییشو نداشته باشه، هر کاری هم بکنی نمیتونی به زور ذهنشو پر از مطالب درسی کنی.

دعا میکنم همیشه آرامش داشته باشی و این آرامشو به خانوادت و پسرت منتقل کنی.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2731
خدا خیرت بده هر چیو بگی انجام دادم روانشناس روانپزشک. طب سنتی. رژیم غذایی. قرص. دارو. جدول رفتاری.یع ...

عزیزم باید پاکسازی کنی قانون جذب زیرمجموعه ی پاکسازیه راجع بهش سرچ کن توی نت کتاب آسانترین راه رو دانلود کن کلا ۴۵ صفحه س بخون تا بفهمی جریان چیه تا دیگه برات غیر ممکنی وجود نخواهد داشت 😊

سلام عزیزم اگر روانشناس احتمال اختلال یادگیری بهش نداده پس هیچ مشکلی دیگه ای نداره . کند ذهن هم نیست. بیخود خودتو نگران نکن و به بچه هم برچسب نزن. فقط همون جور که شیرین جان گفت بچه ت فکر میکنه تو باید تلاش کنی تا اون درسش بهتر شه. همه ش هم بخاطر حساسیت خودته. میتونی توی بازیهاش هم جوری شیفت بدی به املاش. مثلا روی شیشه گرد گرفته ماشین بگی بیا بنویسیم "نقاشی" .مثلا داری برنج یا حبوبات پاک میکنی بگو ببین من با لوبیا نوشتم "نقاشی" تو هم یبار بنویس. اینجوری همه ش انگار داره تمرین میکنه . در عین حال توی بازیه. شاید این روشها کمکت کنه

دنیا از آن من است - تیکر لاغریه، میخوام از امروز شروع کنم. وزن شروع60.5 وزن فعلی 60.5 وزن هدف54

یکی بمن کمک می‌کنه کسی که قبلا تو زندگیم بوده با رفتارای خودم از دست دادم دوباره برگرده پیشم ، چجوری ارتعاش بفرستم؟ ارتعاش می‌فرستم همش تجسم میکنم که میخواد برگرده ولی باز یه چیزی ته دلم ناامیدم می‌کنه ، یا مثلا چون یه نفر بینمون بود اون یه نفر باعث میشه کلا دلسردم کنه 

کمکم کنین بتونم دوباره جذبش کنم برگرده پیشم ، چیکار کنم ؟ خواسته هامو بنویسم؟ کجا بندازم ؟ 

بار الهی داده و نداده ات رو شکر💌💟💞💜💓💜💗
یکی بمن کمک می‌کنه کسی که قبلا تو زندگیم بوده با رفتارای خودم از دست دادم دوباره برگرده پیشم ، چجوری ...

سلام عزیزم. اول سعی کن تمام مطالب تاپیکُ بخونی و یاد بگیری، بعدش هم پاکسازی کن. با پاکسازی میتونی موانعی که از سمت خودت ایجاد شده تا اون شخص ازت فاصله بگیره از بین بره و ان‌شاءاله اگر از سمت خود اون شخص مانعی نباشه برمیگرده به طرفت. ولی خب شما فقط از سمت خودت میتونی موانعُ برطرف کنی.

خودمم الان یه توضیح خیلی کامل میدم به سوالت همه جواب میدم .کتاب زیاد خوندم راجع بهش .رشته ام روانشنا ...

سلام استارتر مهربون

میشه بگی سریعترین راه برای تغییر باور ها ی غلط چیه؟ چیزی که 100درصد خودت نتیجه گرفته باشی

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2706