2752
2734
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 216252 بازدید | 3042 پست
سلام من یه هفته ای هست که برای معلم شدنم دارم جذبو انجام میدم هر صبح خدارو شکر میکنم  که هنوز ز ...

سلام. نه ایرادی نداره، شما حتی خودتو توی کلاس تجسم کن، اتفاقاتی که توی کلاس میوفته تجسم کن، تدریس خودتو و هر چیزی که مربوط به معلمی میشه. حتی اگر امکانش برات وجود داره، توی محیطش قرار بگیر توی کلاس برو، همه چیو تصور کن، یا حتی توی تنهاییت معلم بازی کن. امیدوارم بهترین‌ها برات اتفاق بیوفته.  

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
سلام من یه هفته ای هست که برای معلم شدنم دارم جذبو انجام میدم هر صبح خدارو شکر میکنم  که هنوز ز ...

و البته در کنار همه اینا، باید اقدامات لازمو هم برای رسیدن به هدفتون انجام بدین، مثل تحصیلات، شرکت در آزمون، سر زدن به مدارس غیرانتفاعی و ... 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و البته در کنار همه اینا، باید اقدامات لازمو هم برای رسیدن به هدفتون انجام بدین، مثل تحصیلات، شرکت د ...

بله خب تمام کاراشو کردم تا تکمیل ظرفیتش که ماه دیگس به خودم قول دادم یه بارم که شده این کارو بکنم که این تاپیکو دیدم...تصمیم گرفتم برای تمام کارام مثبت فک کنم ...ممنون مثالاتون فوق العادس 

.    
بله خب تمام کاراشو کردم تا تکمیل ظرفیتش که ماه دیگس به خودم قول دادم یه بارم که شده این کارو بکنم که ...

فقط چند روز پیش گفتن شاید تکمیل نباشه امسال ولی من توجهی نمیکنم اگه واقعا بتونم درست حسابی بهش فک کنم ایمان دارم خدا ردیف میکنه برام هر چند پارسالم گفتن نداریم ولی من توجهی نمیکنم ....درست انجامش بدم موفق میشم

.    
2731

سلام دوستان رورتون خوش 

کسی میدونه اصل یادگیری کوین ترودو چیه راهنماییم کنه،؟؟ 

اخه امیر شریفی همش توی فایل های رایگانش میگه اصل یادگیری و را بلد بشین همه مشکلاتتون حله 

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...
سلام دوستان رورتون خوش  کسی میدونه اصل یادگیری کوین ترودو چیه راهنماییم کنه،؟؟  اخه امیر ...

سلام گلم. همون چهار مرحله یادگیری که قبلا بهتون گفتم اصول یادگیری کوین ترودو هست. 

۱. ناآگاهی و ناشایستگی

۲. آگاهی و ناشایستگی

۳. آگاهی و شایستگی

۴. ناآگاهی و شایستگی.

قبلا فکر کنم دو بار با مثال توضیح دادم توی همین تاپیک. همون مثال بستن بند کفش...

سلام گلم. همون چهار مرحله یادگیری که قبلا بهتون گفتم اصول یادگیری کوین ترودو هست.  ۱. ناآگاهی ...

اها مرسی عزیزم

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...

شیرین جون اینکه گفته میشه خواستمون رو تجسم کنیم و خودمون رو تو اون وضعیتی که میخایم تجسم کنیم مثلا من میخام پولدار شم اون راهی که باهاش پول زیادی رو بدست میارم رو تجسم کنم و بابتش شکر گزاری کنم به نظرت برای کائنات محدودیت ایجاد نکردم؟!

شیرین جون اینکه گفته میشه خواستمون رو تجسم کنیم و خودمون رو تو اون وضعیتی که میخایم تجسم کنیم مثلا م ...

وقتی میتونی هدف نهاییتو تجسم کنی، چرا راهشو تجسم میکنی؟ شاید یه راه ساده‌تر هم پیش پای تو باشه که فعلا به هر دلیلی نمیتونی ببینیش. با تجسم کردن راه، باعث محدود کردن کائنات میشی.

وازکجا بدونیم این ارتعاشمون ارتعاش مثبته؟. مثال:من میخوام ارتعاش ثروت رو بفرستم از کجا بدونم که خوب ...

عزیزم میشه این پستو بیشتر توضیح بدی؟منظور از احساس بد داشتن به اون شخص چیه؟مثلا تو مثال پورشه وقتی من اون آدمو نمیشناسم چه احساس بد یا حتی خوبی میتونم بهش داشته باشم؟اصلا چه لزومی داره به اون شخص احساس ولو مثبت داشته باشم؟

یعنی چی داره از راه میرسه؟این غلطه. خبرهای خوب حتما از راه میرسه . من میخوام به خواسته ام‌برسم  ...

استارتر من متوجه نشدم یعنی نگیم:من میخوام به فلان آرزو برسم؟

یعنی بابد بگیم من به فلان آرزو می رسم

اینا باهم فرقی دارن؟

قبلا هم گفتیم، قانون جذب فقط فکر کردن و تجسم کردن نیست. من هزار سال هم بشینم توی خونم زل بزنم به سقف ...

سلام عزیزم.من الان دیدم استارتر این تاپیک کاربریش بسته شده نمیدونی کاربری جدیدش چیه؟

سلام عزیزم.من الان دیدم استارتر این تاپیک کاربریش بسته شده نمیدونی کاربری جدیدش چیه؟

سلام. کاربری جدیدش zahra3232 هست. البته اگر درست یادم مونده باشه. مدت زیادیه که بهمون سر نزده. سرش شلوغه. امیدوارم هرجا هست و هر کاری میکنه موفق باشه.

2706