2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شما راست میگی...  خدا رو شکر یک آدمی ... نه خدا که سطح برای من مشخص کنی روزت خوش خانم آخوند ...

عاشقتم😃😃

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!
ببین همین که این چیزها رو داری به هم ربط میدی یعنی هنوز خامی...  چه ربطی داره امروزی بودن و تی ...

من خام نیستم چون آلبوم حضرت زهرا امیرالمومنین هست همچنین بزرگانی مثل آیت الله سید علی قاضی وایت الله بهجت شماهم یکم تحقیق.کن میدونی خام چیه پخته کیه

2731
2740
من آخوند نیستم عزیزم نمیدونم شما چرا تا یکی از اون دنیا بگه میگید اخوند

چی!

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!
من آخوند نیستم عزیزم نمیدونم شما چرا تا یکی از اون دنیا بگه میگید اخوند

منو گفتند عزیزم.

با آدم بی منطق هم بحث نکنید.حیف وقت که صرف بحث با چنین افرادی بشه.

مخالفین دو دسته اند.یا از شعور بالایی برخوردارند و فقط نظرشون رو میگند،بدون تمسخر و توهین.یا از شدت ضعف و نفرت و کینه شروه میکنند به توهین و خرده گیری.

بحث با دسته اول بسیار ارزشمند و عالیه.اما با دسته دوم نه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
منو گفتند عزیزم. با آدم بی منطق هم بحث نکنید.حیف وقت که صرف بحث با چنین افرادی بشه. مخالفین دو دست ...

امان از ادم متکبر و بددهن.

شما راست میگی...  خدا رو شکر یک آدمی ... نه خدا که سطح برای من مشخص کنی روزت خوش خانم آخوند ...

جالبه خیلی راحت به هرکی نظرش با شما مخالفه و اتفاقا کاملا محترمانه صحبت می کنن انگ  می چسبونید و تهمت میزنید بعد ادعای خام نبودن و آگاه بودن هم دارید

فقط می خوام بدونم از نظر شما که به آخرت معتقد نیستن

به نظرتون افرادیکه  تا دم مرگ توی این دنیا به دیگران تا می تونن ظلم می کنن و قتل و غارت و... اینا همینجوری کاراشون بی جواب می مونه؟؟ 

جالبه خیلی راحت به هرکی نظرش با شما مخالفه و اتفاقا کاملا محترمانه صحبت می کنن انگ  می چسبونید ...

دقیقا چه انگی به چه شخصی چسبوندم؟

از مذهبی جماعت محترمانه حرف زدن ندیدم ..... 

با شما هم حرفی ندارم

امان از ادم متکبر و بددهن.

کجا تکبر ورزیدم؟

و کی بددهنی کردم؟

مخاطبمم شما نبودید خانم محترم.

بارها و بارها گفتم اگر حرفی میزنم نظر خودمه.نظر شما هم هیچ ربطی به من نداره‌.چیزی هم که میگم بهش ایمان دارم و با تحقیق بهش رسیدم.

الحمدلله راه رسیدن به حقیقت باز هست،کسی که دنبال حقیقت باشه میتونه به راحتی به جستجو بپردازه.

خداروشکر تو این سایت هم معروفم به اینکه مودبانه صحبت میکنم.

شما هم معنای تکبر رو ظاهرا نمیدونید.که این حرف رو میزنید.

شمایید که تحمل شنیدن حرفی مخالف نظرتون رو ندارید.وگرنه من دوستانی دارم که با وجود اختلاف شدید عقیدتی که داریم،بسیار صمیمی هستیم،محترمانه تبادل نظر میکنیم بدون اینکه دلخوری پیش بیاد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706