2737
2734
دقیقا چه انگی به چه شخصی چسبوندم؟ از مذهبی جماعت محترمانه حرف زدن ندیدم .....  با شما هم حرفی ...

برید پستهای قبلیتون

بدون اینکه بهتون بی احترامی کرده باشن

با الفاظی مثل پر مدعا متکبر گزارشتو بزن مخاطب قرارشون دادید

کجا تکبر ورزیدم؟ و کی بددهنی کردم؟ مخاطبمم شما نبودید خانم محترم. بارها و بارها گفتم اگر حرفی میز ...

شما تو سایت به تکبر شهره ای جانم.تا کم‌میاری تو بحث میگی اگه دوتاکتاب خونده بودین😁

هر وقت رفتی جواب اون حدیثی که یک سال پیش گفتی بیاری از مطالعه حرف بزن.اون تاپیک که یادته دوتا اخوند اچمز شدین.

روز خوش جانم

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما تو سایت به تکبر شهره ای جانم.تا کم‌میاری تو بحث میگی اگه دوتاکتاب خونده بودین😁 هر وقت رفتی جوا ...

به به..

خوبید خانوم؟حالا شناختمتون.فهمیدم از چی ناراحتید!

من که اون حدیث رو نگفتم،از کسی که گفت سند بخواهید.

جدیدا اینکه میگند مطالعه کن شده توهین و تکبر؟؟؟؟

عجب.......

سر اون‌حدیث هم مگه من‌چند بار به شما نگفتم اطلاعی ندارم؟اینم جدیدا شده مصداق تکبر؟

نظر شما و باقی کاربران هم‌ اهمیتی نداره.با هر صفتی که خواستید منو بخونید.زندگی من گیر شما کاربران نیست که با القابی که به من میگید دچار تزلزل بشه،،یا با تعریف و تمجید چندتا کاربر درهای رحمت باز بشه.

روز خوش.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
شما تو سایت به تکبر شهره ای جانم.تا کم‌میاری تو بحث میگی اگه دوتاکتاب خونده بودین😁 هر وقت رفتی جوا ...

خدا میگه هرگاه رسولی فرستادم اونو مسخره کردن دنیاپرستان،ما که پیامبرنیستم ولی خدا همه روهدایت کنه آن شالله

2728
خدا میگه هرگاه رسولی فرستادم اونو مسخره کردن دنیاپرستان،ما که پیامبرنیستم ولی خدا همه روهدایت کنه آن ...

میبینی تورو خدا،گاهی یه بحثی پیش میاد چند ساعت نیاز به حرف زدن و توضیح داره،من معمولا میگم برید مطالعه کنید.حالا برای من دست گرفتند.😕

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

هر کسی ته دلش میدونه که یه چیزی یه جایی فراتر ازین جهان هست...این یه حس عمومیه...اما ما آدمها در گیر لج هامون با خودمون اطرافمون و... هستیم...یکسری از حس های فطری که داریم رو میپوشونیم تو ذهنمون که مبادا چشممون بهش بخوره گذری ناگهان بریم بفکر...چون فکر میکنیم روبرو شدن با حقایق ترسناکه...سخته...

اما حقایق خاصیتی دارند که هر چی هم زیر خاک دفنشون کنید به طرز عجیبی با گذر زمان نمایان میشن...

گفت: «درنگ کنید که من آتشی دیده ام...ای بسا خبری بیاورم از آن».....رفت.......و «پیامبر» بازگشت.