2737
2734

من از تاریکی میترسم از قبر تاریک هم میترسم من رو تو تاریکی نزاره

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تادیروز مدام بهش میگفتم که منوببره واماده ام اما امروز فهمیدم نی نیم دختره میخوام کنارش بمونم وازش ل ...

مباااااارک باشه دختر کوچوووولوت😍😍😍

به امضات رسیدی

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
2731
شما به جای بحث گزارشتو بزن      

مگه من مثل شما هستم که گزارش بزنم؟😊از بحث و تبادل نظر هم نمیترسم.

تو این دوسال عضویت جمعا بیست بار هم گزارش نزدم.

شما هم سعی کنید ادب رورعایت کنید،با حرفاتون سطح شعورتون رو به نمایش میزارید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

مرگ میاد چه باور کنید چه باور نکنید و فکر نکنید خداوند این دستگاه عظیمو بدون هدف افریده چشماتون باز کنید عاشقش بشین شمارو به باور می رسونه زندگی بدون اعتقاد به خدا خیلی عداب اوره

2740
مگه من مثل شما هستم که گزارش بزنم؟😊از بحث و تبادل نظر هم نمیترسم. تو این دوسال عضویت جمعا بیست بار ...

شما راست میگی... 

خدا رو شکر یک آدمی ... نه خدا که سطح برای من مشخص کنی

روزت خوش خانم آخوند پر مدعاو متکبر

هنوز به این چیزا باور دارید؟؟؟    

وای منم موندم هنوز باور دارن

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!
اتفاقا برعکس  کمی از تکبر و خودبرتر بینی فاصله بگیر ... اونوقت واقعیت رو متوجه میشی

اتفاقامن به قول شماخیلی هم امروزی وباکلاس بودم ،اخر تیپ دنیایی ولی فهمیدم ارزشی نداره این دنیا وکلا متحول شدم

اتفاقامن به قول شماخیلی هم امروزی وباکلاس بودم ،اخر تیپ دنیایی ولی فهمیدم ارزشی نداره این دنیا وکلا ...

ببین همین که این چیزها رو داری به هم ربط میدی یعنی هنوز خامی... 

چه ربطی داره امروزی بودن و تیپ و آخرت و .... 

بحثش بسیار عمیقه... 

یا باید بری دنبالش یا به همین که هستی قانع باشی

خدایی که حکیمه این دنیارو افریده و مارو خلق کرده 

چطور میشه این دنیا بیهوده باشه ک بعد مرگ همه حیاتشون تموم بشه 

دنیا قانونمنده الکی نیس ک 

خداخودشم تو قران گفته مردی روحت زنده میمونه و جسمت فانیه حتی اگاهی روح بعد مرگ بیشتر میشه 

هوا یه جوریه که موقع خواب هی باید بچرخیم که ته نگیریم 😟😛😶