2737
2739
عنوان

پسرمو دادم رفت .این حس قشنگو برا همتون ارزومندم

| مشاهده متن کامل بحث + 2526 بازدید | 122 پست
حالا چون حسودیت میشه یکی هم به بچه داریش میرسه هم به خودش بهش نگو نباید بچه میاوردی بیبی😁💋💋

آخ حسودیم شد جون تو

چه حرفا والا 🙄

من لذت میبرم با بچم باشم  دکترررررر

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

دختر من ۱ساله بود...رفتم خونه مادرشوهرم   ..همسایه ها رد همرو جمع کرده بود فیلم عروسی  دخترشو گزاشت ک ببین..من اومدم دیدم قندون وسط حاله..دیدم چایشونک خوردن قندونارو برداشتم..گزاستم رو اپن ک با خیال راحت فیلم ببینیم..وسطای فیلم ینقر داد زد بچت خفه نشه؟؟؟قندون جلو دخترمه..یکی گزاشت تو دهنش.داد زدم کی اینووووو اورد پایین ..مادر شوهرمم گفت چای داشتیم میخوردیم من گزاشتم...بخدا بعضیا خیلی حییونن...دررصورتیکه چای نبود فقط یدونه قندون جلو بچه من

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا این همه تفاوت قائل میشین؟! من میبینم مادرشوهرم چه با عشق ب نوه هاش نگاه مبکنه و رسیدگی میکنه ...

همون بخدا جوری از خواهر شوهرو مادر شوهر بدبخت میگن ک انگار مادرای خودشون فرشته زمینین و بهترین گزینع برای نگه داری بچه هاشون مادر شوهرا جادوگرو  بدنجس ک میزنن بچه رو ناقص میکنن باید خیلیم ممنونشون باشید بچه هاتونو تحمل میکنن ن اینکه نازم بکنید براشون انگار اسمون دهن باز کرده فقد بچه های اینا افتادن تو زمین

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2728
بچه ها تک هستن بعد هم باید پیش ننه بزرگا باشند مادر حال نداره رسیدگی کنه این اوج خودخواهییه

بخدا قدیما مردم پنج شیش تا بچه داشتن .دست تنها با دل و جون بزرگ می کردن. حالا واسه یه بچه مادره غرغرغرغرغر

استارتر منظورم با شما نیست یوقت ناراحت نشی. اطراف من پره از این مدل

استارتر

من همین دیروز به پدرم گفتم اومد پیش بچه هام که بیدار شدن تنها نباشن . خودم ۷ و نیم صبح زدم بیرون از خونه .با دوستام رفتم صبونه خوردیم .بعد رفتیم کوه اون بالا جاتون خالی بستنی خوردیم . بعد اومدیم پایین ناهار خوردیم ساعت ۳ زنگ زدم به مامانم .گفت بچه ها کلی بازی کردن ناهارشونم خوردن . زنگ زدم به خواهر شوهرم گفتم برو بچه ها رو از خونه مامانم بردار ببر خونه خودتون اونا خسته شدن .بعد اومدم خونه خودم خوابیدم . ۳ ساعت خوابیدم بعد رفتم بیرون پاساژ گردی . تقریبا ۶ بود که رفتم از بیرون زنگ زدم گفت بچه ها رو برده استخر 😍

ساعت ۹ ونیم شب بود که به شوهرم دارم میام . 

اومدم دیدم شوهرم تو راهش رفته بچه ها رو تحویل گرفته شامم گرفته خونه بودن .

یه روزی مثل تو ثانیه ثانیه عمرم بچه بود و نظافت .اگه میخواستم اجبارا بچه رو بزارم هی نگران غذا و خواب و لباس و... ۴۰ بار زنگ میزدم سفارش میکردم .

ولی یه سالی هست زدم به رگ بیخیالی . میگم خودشون میدونن و دوتابچه . نهایت یه بار زنگ میزنم . شب که میام بچه ها خیلی هم خوش گذروندن و حالصون مساعده . منم به تفریحم رسیدم 

پس سخت نگیریم عزیزم 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
مگه بنده خدا مادر شوهرا دشمن نوشون ک اینجوری میگید از گوشت و خون خودشون تجربه بچه داری دارن مثه مادر ...

پایین بخون متوجه میشی...باید اعتمادمو جلب کنن تا بتونم...چیزایی ازشون دیدم حق دارم بچمو نمیدم بهشون

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
2738

خانوما اومدید نظر بدید یا با هم بحث کنید مشخصه هرکسی نظر خودشو داره و از همه مهمتر اولویتش بچشه فقط روش تربیتیش فرق داره قرار نیست متهم بشه به نداشتن مهر مادری که .من خودم هر روز دخترمو میفرستم دلیلم اینه که یه خواهر کوچیکتر دارم که هرروز منتظر دخترم میمونه و دوستاشو میاره باهاش بازی کنن شب که دخترم میاد اینقدر خوشحاله که نگو برا منم همین کافیه با اینکه منم به اندازه کافی باهاش بازی میکنم ولی خب مثل همسن و سالاش براش جذاب نمیشم که تازه احساس میکنم دخترم خیلی رفتاراش اجتماعی تر و مستقل شده .با این حال بازم دلیل نمیشه بگم من خودخواهم و راحتی خودمو میخوام که

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
کارخوبی کردی...مث زنداداش خل من نباش...بچروازمامانم قایم میکنه...کارمامانم شده گریه😖

ببین تو رو خدا... مادر شوهر شاید یه کارایی کنه که عروس از دستش ناراحت شه اما حقش این نیست نوه ای که با جون و دل دوسش داره رو ازش محروم کنی

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
بخدا قدیما مردم پنج شیش تا بچه داشتن .دست تنها با دل و جون بزرگ می کردن. حالا واسه یه بچه مادره غرغر ...

نگو بابا  اینجا می‌خورنت  وقت برای بچه نذاری دوران نوجوانی بچه اصلا بچه ادم حساب نمیکنه مادر پدر و

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

من هم چون از اول زندگيمون شاغل و دائم الدانشجو بودم

به قول پدر شوهرم

هميشه بچه هام خونه مادر شوهرم ميزاشتم تا به كارام برسم

كمك بزرگي بودن براي پيشرفت من 

و هميشه سپاسگزار و قدر دانشون هستم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
همون بخدا جوری از خواهر شوهرو مادر شوهر بدبخت میگن ک انگار مادرای خودشون فرشته زمینین و بهترین گزینع ...

همینو بگو

خدا به همه مون دل و دیانت بده ،با این افکار فقط،زندگی به کام خودمون و اطرافیان تلخ میکنیم

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
مگه بنده خدا مادر شوهرا دشمن نوشون ک اینجوری میگید از گوشت و خون خودشون تجربه بچه داری دارن مثه مادر ...

منم واقعا متوجه نمی شم مگه نوه ۱۰۰ درصد مال عروسه که مادرشوهر بی نوا نتونه لذت نوشو ببره؟ 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706