2737
2739
عنوان

پسرمو دادم رفت .این حس قشنگو برا همتون ارزومندم

| مشاهده متن کامل بحث + 2526 بازدید | 122 پست
ببین تو رو خدا... مادر شوهر شاید یه کارایی کنه که عروس از دستش ناراحت شه اما حقش این نیست نوه ای که ...

روانیه....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
اتفاقا مادر منم پنج تا بچه رو دست تنها تو شهر غریب بزرگ کرده... و منم مث اون شهر غریب افتادم و دست ...

یه دلیل دیگه این  که قدیم بچه ها تو خونه نبودن همش از صبح تا شب تو کوچه بازی می کردن مادر به کارهاش میرسید تازه وقت اضافه میاوردن که با خانم های همسایه رفت و امد می کردن

اما الان  بچه ها حبس شدن تو خونه   مهد نمیفرستن که مبادا طوری بشه   خونه مادربزرگ نره که  میخورنش  فقط بشینه ور دل مادر    و یه ادم  نازنازی و لوس باربیاد

التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دلیل دیگه این  که قدیم بچه ها تو خونه نبودن همش از صبح تا شب تو کوچه بازی می کردن مادر به کا ...

آفرین انقد دلیل هس که بازم فک کنم اضافه میشه به قبلیا

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭