2733
2734

یه ادم ک‌ صب تا شب شوهرش سرکاره و بایه خونه حیاط دار ک روزی چن ساعت باید فقط تمیز کاری کنه+ب بچه غذا بده +چن دیقه یبار بچه رو ببره دسشویی+غذا بپزه و نق نق یه بچه ۲۰ ماهه ی شیطونو تحمل کنه که شب شوهرش از سرکار بیاد دوباره خونه بشه همون جنگلی که بود 

این منم 

پسرمو شوهرم خاست ببره امروزو بذارتش خونه مادرشوهرم منم با کمال میل پذیرفتم

چرا یکی پیدا نميشه ب من مجوز حمل اسلحه بده؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کار خوبی کردی عزیزم گاهی ب ارامش نیاز داری

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

من بودم نمیدادم من بچه ام همیشه زیر سرخودم بود باورت میشه رفتم دندونپزشک و تومطب یه زیرانداز بردم نشوندمش کف مطب بازی کرد بااسباب بازی هاش اما به جاریم که تویه ساختمون بودیم ندادم من حساس بودم که مبادا بلایی سرش بیاد الانم حساسم همیشه باخودمه

2738
من هر روز بچه مو میدم شوهرم میبره خونه مامانش

من چون خاهرشوهرم وسواسه و پسرمم گاهی جیششو نمیگه فعلا نمیتونم بذارمش هرروز ولی قطعا در اینده ای نزدیک همین کارو میکنم

چرا یکی پیدا نميشه ب من مجوز حمل اسلحه بده؟ 
من هر روز بچه مو میدم شوهرم میبره خونه مامانش

ولی شما کار بد میکنیا 

بچت بدعادت میشه دوروز دیگ میای مبگی چیکار کنم از خونه مادرشوهرم دل بکنه برای گاهی مثلا یک وز در هفته بد نیست

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

هنوز به حس من نرسیدی استاتر من هر روز دخترمو میفرستم خونه ی مادر شوهر و مامانم کلا دیگه نوبتی شدن خودشون میدونن زنگ میزنن 😁😁😁کلی هم وقت اظافه دارم خخ

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
2706