2733
2739
عنوان

پسرمو دادم رفت .این حس قشنگو برا همتون ارزومندم

| مشاهده متن کامل بحث + 2526 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه دلی من اصلا نمیتونم به لحظه از بچه ها م دور باشم وقت خالی میخواستی بچه گزینه خوبی نبود

من تنهام .هیییچکسو ندارم .شوهرم صب میره گاهی وقتا ۱۱ شب میاد 

پسرمو دوس دارم ولی گاهی کلافه ام میکنه این حجم از بودنش

چرا یکی پیدا نميشه ب من مجوز حمل اسلحه بده؟ 
2728

خیلی ها آرزوی بچه دارن شما خوشحالی که دادی رفته  استراحت کنی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

کارخوبی کردی...مث زنداداش خل من نباش...بچروازمامانم قایم میکنه...کارمامانم شده گریه😖

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738

من هیچ وقت برای راحتی خودم بچه ام را از خودم جدا نمیکنم... یعنی به آرامش نمیرسم و همه اش نگران میشم. البته وقت هایی که تو خونه هستم را میگم.

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!

من هرروز دخترمو ميزارم پيش مامانم وميام سركار گاهي هم دوروزي ميره خونه مادرشوهرم اونجاكه ميره حس خوبي ندارم مدام دلم براش تنگ ميشه اما خونه مامانم نه تازه اگه تعطيلي هم بخوان جايي برن بخوان ببرنش باكمال ميل قبول ميكنم  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

خوش به حالت

مادرشوهر من عرضه و دستوپای نگهداریشو نداره

یه بار یه تیکه گنده نون داد دست بچه ۷ماهم

تا مرز خفگی رفت بچم

همونجا بود که فهمیدم قابل اعتماد نیست واسه نگهداری بچه

تازه میترسم بیافته یا سرش جایی بخوره و بهم نگن..