2737
2734
عنوان

زیبایی پوست و مو با ماسک های خونگی 🌹🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 7544 بازدید | 603 پست
ماسک_مو#   ماسک موز و روغن زیتون :برای موهای خشک و وز موز نه تنها میتواند تاثیر فو ...

من اینوو دوست دارم ، احساس میکنم، موها را خیلی لطیف کنه😍

فقط موقع شستشوو،،، ایا همش میره،، لای مو نمونه موز😬

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ماسک_مو#  

ماسک  برای خشک. وز بودن 

مواد لازم:

• دو قاشق غذاخوری روغن نارگیل
  • دو قاشق غذا خوری روغن زیتون

طرز تهیه:

دو روغن موجود را با یکدیگر ترکیب کنید و سپس روی موهایتان اعمال کنید، از یک کلاه حمام برای پوشش استفاده کنید و بعد از 15 تا 30 دقیقه با شامپو و شستشو دهید.

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینوو دوست دارم ، احساس میکنم، موها را خیلی لطیف کنه😍 فقط موقع شستشوو،،، ایا همش میره،، لای ...

خخخخ نه عزیزم موز لیز راحت سر میخوره میاد بیرون 😄

من همیشه از شونه درشت استفاده میکنم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2731
ژان ژان 😍😍🤗 این دورهمی با این همه دوست مهربون رو مدیون الهه جونیم 😚😚 افرین دقیقا من خیلی وقت ...

اره بخدا😍

ماسک تخم مرغ چجوریع؟

تیکر هدفمه و سالنمو میزنم من مطمعنم😍لطفا برام یک صلوات بفرست😘📿            

ماسک_مو#  

ماسک تقویتی ضد ریزش

مواد لازم:

• یک عدد تخم مرغ
  • یک فنجان شیر
  • 2 قاشق غذاخوری آبلیمو
  • 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون

تخم مرغ ها را بشکنید و با سایر مواد ترکیب کنید. سپس مخلوط را روی پوست سر اعمال کنید و با استفاده از یک کلاه شنا یا رنگ موهای خود را بپوشانید و بعد از 20 دقیقه با آب سرد بشویید، و یا می توانید از تخم مرغ به تنهایی استفاده کنید. جوری هم بزنید تا زرده و سفیده، خوب با هم ترکیب شوند و سپس روی مو و پوست سر ماساژ دهید و بعد از 15 الی 20 دقیقه با آب ولرم بشویید.

اره بخدا😍 ماسک تخم مرغ چجوریع؟

سفیده تخم مرغو با یه براش تمیز بزن به جایی ک میخوای بعد یه لایه دستمال کاغذی نازک بزار دوباره  تخم مرغ بزن دستمال بزار تکرار کن تا یکم دستمال ضخیم بشه 

بعد ۲۰ دقیقه بزار خشک ک شد از رو پوستت بکنش 

جوشارو در میازه 

2740

ماسک_مو#    ضد ریزش تقویتی 

• دو عدد کپسول ویتامین e
  • یک قاشق غذاخوری روغن
  • یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل
  • یک قاشق غذاخوری
  • چند قطره از روغن اسطوخودوس 
  • تمام مواد را با هم ترکیب کنید سپس، مخلوط را روی پوست سر و مو هایتان بمالید و اجازه دهید تا یک شبانه روز بماند ؛ سپس ،صبح روز بعد،با شامپو و آب سرد بشویید.
سلام لطفا ی راهکار برای از بین بردن خط لبخند 

سلام روزی ۵ دقیقه ماساژ صورت. 

استفاده مداوم از ابرسان خونگی و بیرونی 

بهم بگین برا کک مک چی بزنم و همچنین صورتم یکدست بشه در ضمن موهامم خیلی وز و خشکه چه کارش کنم حتما می ...

منم کک و مک دارم درمان قطعی نداره فقط میتونی با رعایت کمرنگشون کنی. 

برای موهاتم از ماسکای خونگی ک گذاشتم استفاده کن به طور منظم حداقل هفته ای دوسه بار

ماسک_مو#  

مرسی عزیزم . ابرسان چی پبشنهاد میدین ؟؟

خواهش میکنم. مهم نیست حتما چیزای گرون یا بهترین استفاده کنید در حد توانتون هرچی تونستید بخرید 

من‌خودم از این استفاده میکنم مهم اینه ک نزاری پوستت دچار پیری زودرس بشه