2733
2739
عنوان

زیبایی پوست و مو با ماسک های خونگی 🌹🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 7544 بازدید | 603 پست
سلام سمیه جان خوش اومدی 😚😚😚

میشهههه یه پیشنهادیی بدم.....🙊🙊🙊

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
 گلم من صورتم یه مدت فکر میکنم کثیف شدهه،، نه اون کثیفاا😅 یه جوری که شفافیت نداره... راس ...

از ماسکای ک گذاشتم تست کن واسه امتحانی 

اونایی ک لیمو ندارن بزار 

مثلا ماست شفاف کنندس 

سفیده تخم مرغ 

عسل و خیار 

اینا لیمو ندارن هم نرم کنندگی دارن هم شفاف 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ماسکای ک گذاشتم تست کن واسه امتحانی  اونایی ک لیمو ندارن بزار  مثلا ماست شفاف کنندس&n ...

تنکیوو گلم😘😘😘

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728

منم هستم خیلی خوبه چه تاپیک خوبی😍😍😍

پری جون برای وکس صورت به صورت طبیعی چیزی هست؟من تاحالا بند ننداختم

وکس هم یه بار  برای عقدم کردم

چی پیشنهاد میدید؟

منم برا صورتم ماست و آبلیمو رو انجام میدم

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
دوتا بدهههه😃😆😆

قفونت بشم که اینقدر مهربونیییی😍

میگمم کههه مثلا الان که یکییی مث من تازه اومدممم،،، از همه جا هم بیخبرممم😂😂😂

میشه داخل امضات چند تا هشتک بزاری با هر عنوان هایی که خودت صلاح میدونی که راحت تر ماسک ها ی مد نظرمون را پیدا کنیمممم...

مثلا برای شفافیت

لک

جوش

لایه بردار

😊😊😊

منم هستم خیلی خوبه چه تاپیک خوبی😍😍😍 پری جون برای وکس صورت به صورت طبیعی چیزی هست؟من تاحالا بند ن ...

خوش اومدی عزیزم 😚

من خودم خونگی وکس میکنم 

دستورشو گذاشتم ولی حالا مختصر میگم

من یه فنجون شکر. یه فنجون آبلیمو. نصف فنجون اب میریزم توی ظرف مخلوط میکنم میزارم روی شعله کم تا فوام بیاد  در حدی ک رنگش تیره بشه و نه سفت باشه نه شل 

بعد ک یکم خنک شد با چوب بستنی میزنم روی جایی ک میخوام بعد یه تیکه کاغذ میزنم روش بر خلاف رویش مو کاغذو میکنم 

من ۶ سال نه ارایشگاه میرم نه پول شمع و چیزی میدم خودم انجام میدم شاید بار اول بگی چیه و سخت و‌نمیشه ولی قلق داره دستت بیاد دیگه راحتی 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2738
قفونت بشم که اینقدر مهربونیییی😍 میگمم کههه مثلا الان که یکییی مث من تازه اومدممم،،، از همه جا ه ...

فدات گلم 

نظر خوبی بود اون اوایل ناشی بودیم 😃😃😃

حالا میرم تو کارش از این به بعد ماسک گذاشتم با هشتک میزارم 

خوش اومدی عزیزم 😚 من خودم خونگی وکس میکنم  دستورشو گذاشتم ولی حالا مختصر میگم من یه فنجو ...

مرسی عزیزم حتما انجام میدم

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸

جوووون ببین پری چ کرده همه رو دیوونه  کرده

پری هستم پایه ات 

جوش سر سیاه دارم درمان داری؟

بچه ها راستی از هرماسکی استفاده میکنید باید هفتع ای دوبار استفاده کنید ها! تا مدت طولانی قطع نکنید و ناامید نشید تا نتیجه بگیرید

مثلا مثلا شنبه و دوشنبه ماسک ویتامین eیک شنبه وسه شنبه ماسک ........چهارشنبه فلان پنج شنبه یک ماسک ساده مثل میوه 

جمعه استراحت پوست

تیکر هدفمه و سالنمو میزنم من مطمعنم😍لطفا برام یک صلوات بفرست😘📿            
جوووون ببین پری چ کرده همه رو دیوونه  کرده پری هستم پایه ات  جوش سر سیاه دارم درمان داری ...

ژان ژان 😍😍🤗

این دورهمی با این همه دوست مهربون رو مدیون الهه جونیم 😚😚

افرین دقیقا من خیلی وقت استفاده میکنم الان دارم نتیجشو میبینم 

جوش سر سیاهو من اول صورتمو ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بخار میدم 

یک ساعت بعدش ماسک تخم مرغ به روش دستمال کاغذی رو استفاده میکنم 

میزارم خشک میشه دستمالو میکنم کلی جوشامو از بین میبره 

من امروز میخوام انجام بدم توهم امتحان کن 

ماسک_مو#  

ماسک موز و روغن زیتون:برای موهای خشک و وز

موز نه تنها میتواند تاثیر فوق العاده ای بر روی سلامت پاهایتان داشته باشد، بلکه برای سلامتی موهای شما نیز عالی است.

مواد لازم:

• یک عدد موز
  • یک قاشق غذا خوری

طرز تهیه:

موز را له کنید و سپس روغن زیتون را به آن بیفزایید و بعد ترکیب را روی مو و پوست سرتان ماساژ دهید و بعد از 30 دقیقه با آب ولرم و شامپو بشویید.

ماسک_مو#  

ماسک مو برای خشک و وزی 

از ترکیب با سایر مواد مغذی میتوانید برای پوست و مویتان استفاده کنید و از مزایایی آن بهرمند شوید. این ماده همچنین رطوبت و درخشانی مو را افزایش میدهد و باعث هیدراته ماندن مو و از بین رفتن خشکی و وز شدن مو خواهد شد.

مواد لازم:

طرز تهیه:

پس از شامپو زدن 3 عنصر را با یکدیگر ترکیب کنید و آن را روی پوست سرتان اعمال نمایید و در نهایت بعد از 3 تا 5 دقیقه شستشو دهید.

فدات گلم  نظر خوبی بود اون اوایل ناشی بودیم 😃😃😃 حالا میرم تو کارش از این به بعد ماسک گذاشت ...

تو عزیز دلییی

😊😊😊😊

2706