2737
2734
عنوان

زیبایی پوست و مو با ماسک های خونگی 🌹🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 7607 بازدید | 603 پست
مرسی عشقم لطف کردی امتحان میکنم حتما

فدات 😚😚😚😚

راستی ژل شستشو هیدرودرم از لوازم ارایشی یا داروخانه بخر  ۱۸ تومنه اگه اشتباه نکنم

صورتتو باهاش بشور جوشاتو کم میکنه 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@kiarash_mami    

سلام زیبا خوبی میگم ویتامین ای رو روزا هم میشه زد یا فقط شبا !

ببین اینه؟؟؟

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2731
@kiarash_mami     سلام زیبا خوبی میگم ویتامین ای رو روزا هم میشه زد یا فقط شبا ! ببین ا ...

واس من اینطوری نیس ولی درسته اینم؛میشه روزا هم زد ولی خیلی سنگینه و چربه شبا بزنی بخابی راحت تره

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

چالش#  

شفاف شدن پوست. این ماسک معجزه میکنه

یک قاشق غذاخوری آب لیمو و یک قاشق غذاخوری شیر را در یک کاسه بریزید

– یک قاشق چایخوری عسل را به این کاسه اضافه کنید

– تمام مواد تشکیل‌دهنده را مخلوط کنید

– ترکیب حاصل را روی پوست استعمال کنید

– اجازه بدهید به مدت ۲۰ دقیقه بماند

– در نهایت آن را با آب ولرم شستشو دهید

چالش#  

ماست هم یکی دیگر از مواد خانگی موثر برای سفید و درخشان شدن پوست در طول ۷ روز است. ماست دارای مزایای زیادی برای سلامت پوست و دستگاه گوارش است. این ماده‌ی خوراکی اسید لاکتیک دارد که می‌تواند پوست شما را مرطوب و سفید کند. استفاده از ماست روی پوست‌تان می‌تواند آن را تغذیه و در عین حال نرم کند.

روش انجام این درمان:

– مقدار مناسبی از ماست را روی پوست صورت‌تان استعمال کنید.

– اجازه بدهید به مدت ۲۰ دقیقه بماند

برای رسیدن به نتایج مطلوب باید این درمان ماسک سفید کننده را چند بار در هفته تکرار کنید. روش دیگر این است که می‌توانید ماست را با یک قاشق غذاخوری عسل یا لیمو به عنوان یکی از ترکیبات خانگی برای سفید و درخشان کردن پوست، مخلوط کنید.

چالش#  

هویج حاوی خواص روشن‌کننده و تغذیه‌کننده‌ی پوست است. بنابراین، ما نباید آن را در فهرست داروهای خانگی شگفت‌انگیز برای سفید و درخشان کردن پوست نادیده بگیریم. این درمان مناسب پوست‌ّهای خشک است. استفاده‌ی منظم از ماسک هویج می‌تواند به طور موثر به از بین رفتن لکه‌های ناشی از بالا رفتن سن و نقاط تیره کمک کند.

روش انجام این درمان:

– چند هویج را له کنید

– هویج له شده را با دو قطره روغن ویتامین E، چند قطره آبلیمو و یک قاشق چایخوری شیر مخلوط کنید

– خوب هم بزنید

– ترکیب حاصل را روی صورت و گردن پخش کنید

– صورت‌تان را به آرامی به مدت چند دقیقه ماساژ بدهید

– اجازه بدهید ترکیب به مدت حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه روی پوست‌تان بنشیند

– درنهایت آن را با آب گرم بشویید

برای رسیدن به نتیجه‌ی رضایت‌بخش، این روش درمانی ماسک سفید کننده صورت باید یک یا دو بار در هفته انجام شود.

2740

چالش#  

تخم‌مرغ منبع خوبی از پروتئین است که نه فقط برای سلام بدن‌تان بلکه برای پوست هم مناسب است. شما می‌توانید سفیده‌ی تخم‌مرغ را به عنوان یک درمان خانگی شگفت‌انگیز برای سفید و درخشان شدن پوست استفاده کنید.

برای استفاده از این ماده باید دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

– تخم‌مرغ را بشکنید و سفیده و زرده را از هم جدا کنید

– سفیده‌ی تخم‌مرغ را خوب بزنید

– با استفاده از یک قلم‌مو سفیده را روی پوست‌تان پخش کنید

– اجازه بدهید چند دقیقه بماند

برای رسیدن به نتایج مورد نظرتان باید این روش درمانی ماسک سفید کننده صورت را چند بار در هفته تکرار کنید.

چالش#  

ماسک لیمو و گوجه درخشان و صاف کننده 

آبلیمو در از بین بردن آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها از پوست موثر است، در حالی که گوجه‌فرنگی یک رویه‌ساب طبیعی است. لیکوپن موجود در گوجه‌فرنگی در کاهش تیرگی پوست تاثیر زیادی دارد. ماسک تهیه شده از گوجه‌فرنگی و آبلیمو می‌تواند رنگ پوست را بهبود ببخشد و تیرگی ناشی از نور خورشید را از بین ببرد.

برای استفاده از این ماسک صورت به مواد زیر نیاز دارید:

– ۱ یا ۲ گوجه‌فرنگی

– ۲ قاشق چایخوری آب لیمو

روش تهیهخمم و استعمال ماسک:

– گوجه‌فرنگی و آبلیمو را در مخلوط کن قرار دهید و آن را روشن کنید

– خمیر نرم به دست آمده از گوجه‌فرنگی و آبلیمو را روی پوست‌تان بمالید

– اجازه بدهید به مدت حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه روی پسوت بماند

برنامه_هفتگی_من#  

1_ماسک سفیده تخم مرغ 

2_ماسک گوجه و لیمو 

من میخوام این دوتا رو این هفته بزارم ☺☺

سلام علیکم بر همگییییی

سلام استاتر جان

✋😍😍😍😍😍😍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام علیکم بر همگییییی سلام استاتر جان ✋😍😍😍😍😍😍

سلام سمیه جان خوش اومدی 😚😚😚

برنامه_هفتگی_من#   1_ماسک سفیده تخم مرغ  2_ماسک گوجه و لیمو  من میخوا ...

گلم

من صورتم یه مدت فکر میکنم کثیف شدهه،، نه اون کثیفاا😅

یه جوری که شفافیت نداره...

راستی صورتم هم شدیدا به اب لیمو چیزهای که باعث خارش و سوزش میشه، حساسیت داره.. یعنی هر ماسکی نمیشه بزنم🙁

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام سمیه جان خوش اومدی 😚😚😚

فدااات بالام جان😘😘😍😍

2706