2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یع سال و نیم هیچ کلمه ایی نمیگه همه چیو با حرص و گریه میفهمونه حتا آبو

خوب زوده بعضی بچه ها دیر حرف می افتن پسر خواهر شوهرم تا ۲وسالو ۳ ماه فقط به زور می گفت مامان یا الو اونم اکه دقت می کردی متوجه می شدی الان ۲سالو ۷ ماهشه مث بلبل حرف می زنه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

داروي امام رضا + اب انار توصيه طب اسلامي هست

من خودم براي پسرم تست كردم جواب داد

اما داروش رو از جاي معتبر بايد بخري

ضمن اينكه نيمدونم براي هرنوع تاخير كلام اثر داره يا نه

دكترا تشخيصشون چي بوده؟

آيا سيستم تلكم و عملكرد عصب كامله؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2742

اوه این تایپیک برا کیه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها پسر من چهارسال و نیمه هنوز روان صحبت نمیکنه جمله میگه ها ولی اصلا شعر نمیخونه یا مثلا کامل روان نمیتونه بگه بیا بریم فلان جا فلان کارو کنیم بعد بیاییم... جملات طولانیو‌ نمیگه نصفه میگه چیکار کنم؟

صحبت شما هم واسه من خیلی عجیبه که دعا و ذکر رو موثر نمیدونی چون چیزیه که از لحاظ علمی هم ثابت شده ...

پسر من هم یه سال و نیمشه. یعنی سه هفته دیگه میشه یک سال و نیم. حرف هم نمیزنه. یکی دو تا کلمه گاهی میگه ، گاهی همون رو هم نمیگه. آب هم هنوز نمیتونه بگه. اما پس چرا من نگران نیستم؟   باید نگران بود؟ از نگران نبودن خودم نگران شدم  .  به نظر من بچه ها با هم فرق دارن. پسرها دیر زبون باز میکنن. بعضی ها هم دیرتر.

داروي امام رضا + اب انار توصيه طب اسلامي هست من خودم براي پسرم تست كردم جواب داد اما داروش رو از ج ...

کدوم شهری

بچت چند سالش بود

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2740
بعضی هارو دیدم این مشکل دارن میان گفتار درمانی

لکنت پسرتون از چند سالگی شروع شد؟

از کی میبری گفتار درمانی

اصلا تاثیری داره

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

منم خیلی دعا گرفتم برا بچم.اما نتیجه ای ندیدم.بخاطر همین ایمانمم از دست دادم.نمیدونید چقدر عذاب بچه ای که مثل بلبل حرف میزد حالا.گیر میکنه.همه مور نذر ونیازم کردم اما هیچکس صدامو نشنید.هیچکس

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 
کدوم شهری بچت چند سالش بود

تهران

ولي از يزد سفارش دادم اونموقع

دوسالش بود خرف ميزد يك اتفاقي افتاد ترسيد حرف تزد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706