2733
2734
منم خیلی دعا گرفتم برا بچم.اما نتیجه ای ندیدم.بخاطر همین ایمانمم از دست دادم.نمیدونید چقدر عذاب بچه ...

فقط دعا نيست كه

بابد رفت دنبالش

گاهي مشكل هيلي سادع حل ميشه با پشت گوش انداختن و بع موقع درمان نكردن اسيب ميزنيم به بچه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
فقط دعا نيست كه بابد رفت دنبالش گاهي مشكل هيلي سادع حل ميشه با پشت گوش انداختن و بع موقع درمان نكر ...

یه مدت میبردمش کیلینیک.الان انلاین با گفتاردرمانگر ارتباط دارم.با هزینه های هنگفت

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لکنت پسرتون از چند سالگی شروع شد؟ از کی میبری گفتار درمانی اصلا تاثیری داره

دو سال هفت ماهش بود شروع شد.نه والا فعلا که تاثیری ندیدم.یه روز خوبه یه روز بعد.بخدا کم اوردم.خسته ام.خیلی خسته

2731
یه مدت میبردمش کیلینیک.الان انلاین با گفتاردرمانگر ارتباط دارم.با هزینه های هنگفت

اره عزيزم ميدونم من خودم توي كيلينك هستم، پسر خودمم براي درمان جايي بردم كه ميدونستم بهترينه..البته چون خودم توي اين حوزه هستم خودم باهاش كار كردم طبق اوردر روانشناسش..ولي خب مشكلات گفتار و اين چيزها چون اكثرا دير ميبرن و به خرف بقيه گوش ميدن كه بچه فلاني ده سالش بود حرف زد الان فلانه، و ازين چيزا صبر و حوصله ميخواد

البته ادم حاذق!!

منكه خودم توي اين كارم اول يكجا بردم نگفتم چه كاره ام،رسماا زسماا دزد و بي سواد بودن!! به خاطر پول!!! بعد كه تشخيص داد كازت شناسي خودمو نشون دادم گفتم خجالت نميكشيد دكان باز كردين..هول كرد گفت من فهميديم شما روانشاسي داشتيم امتحانت ميكزديم!!! تازه يكجاي معزوف كه صف بود

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
اره عزيزم ميدونم من خودم توي كيلينك هستم، پسر خودمم براي درمان جايي بردم كه ميدونستم بهترينه..البته ...

اتفاقا اینکه ادم نمیدونه واقعا این کاره ان یا نه بیشتر استرس میگیره.این درمانگر که تازه شروع کردیم خیلی پست میذارن که مراجعین میگن لکنت بچشون خوب شده.چیکارکنم به نظرتون

اره عزيزم ميدونم من خودم توي كيلينك هستم، پسر خودمم براي درمان جايي بردم كه ميدونستم بهترينه..البته ...

پسرشما هم لکنت داشت؟خوب شد؟چه درمانی انجام میدادید؟

اتفاقا اینکه ادم نمیدونه واقعا این کاره ان یا نه بیشتر استرس میگیره.این درمانگر که تازه شروع کردیم خ ...

من نميدونم كجا ميبريد ولي ازشون بخوايد مداركشون رو چك كنيد..

ببينيد حوزه كارشون كودكه؟ و مدرك گفتار درماي دارن؟

چون متاسفانه همكار داريم با مدرك ليسانس و بدون تجربه پيج داره مشتريم داره نتي..اينجام زياده..

ولي من خودم دانشجو دكتري هستم اصلا كودك كار نميكنم ، توي چندنا حوزه ديگه تخصصي كار ميكنم كه هم دوره ديدم هم مدرك دارم،،وجدانم اجازه نميده وگرنه منم بلدم و سردرميارم..

لكنتش به چه صورته؟ چه تشخيصي گذاشتن؟

من نميدونم كجا ميبريد ولي ازشون بخوايد مداركشون رو چك كنيد.. ببينيد حوزه كارشون كودكه؟ و مدرك گفتار ...

لکنتش تکرار.میترسم بگم مدرک بر بخوره بهشون.چجور بگم

من نميدونم كجا ميبريد ولي ازشون بخوايد مداركشون رو چك كنيد.. ببينيد حوزه كارشون كودكه؟ و مدرك گفتار ...

گفتاردرمانگری که حضوری میرفتیم پیشش گفت بهتره انلاین ادامه بدی.اون معرفی کرد.

پسرشما هم لکنت داشت؟خوب شد؟چه درمانی انجام میدادید؟

پسر تكلمش درست و به موقع و كامل بود..دوتا بازه زماني اتفاقاتي افتاد ، دفعه دوم كه بازه دونيم تا سه سال بود(كه خيلي شايع هست لكنت) دچار لكنت شد..با چندتا اساتيدم صحبت كردم چون خودم علتشون رو ميدونستم(اتفاقاتي افتادع بود كه فكر ميكنمي مهم نيستن اما مهمن براي بچه)

نياز به گفتار درماني نبود..با توجه به ميزانش..بازي درماني تجويز شد. يكسري كاراي فرعي..البته لكنت هيچقوت كامل برطرف نميشه فرازو فرود داره توي مواقع بحراني شايد باز طهور كنه

لکنتش تکرار.میترسم بگم مدرک بر بخوره بهشون.چجور بگم

تكرار روي كجاي كلمه؟

توي يك جمله چندبار ؟

گفتاردرمانگری که حضوری میرفتیم پیشش گفت بهتره انلاین ادامه بدی.اون معرفی کرد.

بهت گفتن گفتار درمانه؟ چرا گفت انلاين؟

الان انلاين چه كار ميكنه،؟

پسر تكلمش درست و به موقع و كامل بود..دوتا بازه زماني اتفاقاتي افتاد ، دفعه دوم كه بازه دونيم تا سه س ...

آخ حالم خیلی بده.خدااااایاااااا من کم آوردم.همش میگم اگه خوب نشه اگه مدرسه بره.همینطور بمونه.اخر خطم