2752
2734
بهت گفتن گفتار درمانه؟ چرا گفت انلاين؟ الان انلاين چه كار ميكنه،؟

اره تو اینستا پیج دارن.نحوه حرف زدن به من اموزش میده.و کمی هم با پسرم حرف میزنه.تا شدت و مدل لکنتش متوجه بشه.الان درمان DCMکار میکنم

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 
اره تو اینستا پیج دارن.نحوه حرف زدن به من اموزش میده.و کمی هم با پسرم حرف میزنه.تا شدت و مدل لکنتش م ...

عزيزم اصلا نگران نباش اول كلمه و اول جمله بهترين مدل و طبيعي ترين نوع لكنته..به بهترين شكل ميري جلو ولي بايد بدوني لكنت مثل مو ميمونه كوتاه ميشه اما هست..فراز و فرود داره..امكان داره الان درمان كني توي يك موقعيتي برگردع..

شيوه نيست مرجعهDSM

در مورد لايف استايل چيزي بهت نگفته؟ مثلا چقدر كارتون ببينه و چه بازياي بكنه؟

چقدر هزيته ميدي اگر دوست داري بگو  

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم اصلا نگران نباش اول كلمه و اول جمله بهترين مدل و طبيعي ترين نوع لكنته..به بهترين شكل ميري جلو ...

چرا اتفاقا.گفت مهمترین چیز محیط زندگی.بیشتراز یه ساعت نباید کارتون ببینه.و خوابش منظم باشه.الانم آهنگین باهاش حرف میزنم و بیشتر باهم بازی میکنیم.جلسه ای۸۵تومن.۴۵ دقیقه ای

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 
چرا اتفاقا.گفت مهمترین چیز محیط زندگی.بیشتراز یه ساعت نباید کارتون ببینه.و خوابش منظم باشه.الانم آهن ...

انشاالله نتيجه ميگيري 

فقط اول خودت بايد بي خيال باشي و موقع حرف زدن استرس و ناراحتيت رو نشون ندي و به خودت دائم بگو اين مشكل خيلي پيش پا افتادست

دوم صبور باش و ادامه بده

سوم به درمانگرش اعتماد كن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
منم خیلی دعا گرفتم برا بچم.اما نتیجه ای ندیدم.بخاطر همین ایمانمم از دست دادم.نمیدونید چقدر عذاب بچه ...

سلام عزیزم ، ببرش متخصص مغز و اعصاب ، شربت پیرستام و قطره هالوپریدول میده خوب میشه ، یکی از نزدیکای من این مشکل برا پسرش پیش اومد خوب شد