2752
2734
از کجا میدونی بیشتر کار نمیکنم به نظر من کار کردن کار کردنه و دعا و ذکر انرژی مثبته.

هرکس عقیده ای داره،ولی صحبتت واسه ی من عجیب بود😊

امیدوارم فرزندت زودتر ب حرف بیاد تا اینقد استرس نکشی و خوشحال باشی 

هرکس عقیده ای داره،ولی صحبتت واسه ی من عجیب بود😊 امیدوارم فرزندت زودتر ب حرف بیاد تا اینقد استرس ن ...

صحبت شما هم واسه من خیلی عجیبه که دعا و ذکر رو موثر نمیدونی

چون چیزیه که از لحاظ علمی هم ثابت شده

و اصن شاید خودتونم تاثیرشو تو زندگیتون دیدین

صحبتت عجیبه که متوجه نمیشی یه مادر که عاشق پسرشه تو شهر غریب تنهایی  از این دکتر به اون دکتر میره شده روزایی بدونه ناهار مونده با اینکه شیر میده.فقط چون بچه احساس ترس وتنهایی میکنه باید کنارش بشینه

بچش جلوی چشش حرص میخوره و حتی نمیتونه بگه آب 

با اینکه روزی صدها بار با روشهایی که دکترا گفتن مادر بهش میگه آب  

حالا داره به هر دری میزنه بلکه گشایشی بشه

میای خیلی راحت میگی دکتر نبردی بیشتر کار نکردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صحبت شما هم واسه من خیلی عجیبه که دعا و ذکر رو موثر نمیدونی چون چیزیه که از لحاظ علمی هم ثابت شده ...

عزیزم من نگفتم شما کم کاری کردی کجای حرف من این منظورو داشت ک جبهه گرفتی

ولی اگ ب دعا خوندن اونم چهارتا کلمه عربی قرار بود مشکلات حل شه الان هیچ کس مشکل نداشت 

من صحبتم اینه ک از کار کردن با بچه بیشتر جواب میگیری تا دنبال دعا گشتن 

بعدم گفتم ک عقاید فرق داره نظر شما محترمه من توهینی نکردم ک شما ناراحت شدی منم نگرانیای ی مادرو خوب درک میکنم

عزیزم من نگفتم شما کم کاری کردی کجای حرف من این منظورو داشت ک جبهه گرفتی ولی اگ ب دعا خوندن اونم چه ...

به دعا و ایات قرانی نمیگن چهارتا کلمه عربی. یعنی فقط نامسلمونا و کم سوادا میگن اینو. ببخشیدا

2731
صحبت شما هم واسه من خیلی عجیبه که دعا و ذکر رو موثر نمیدونی چون چیزیه که از لحاظ علمی هم ثابت شده ...

عزیزم منم پسر دومم الان ۱سالو ۱۰ماهشه هنوز چندتا کلمه میگه. پسر اولم ۸ماهگی دایی.عمه. ماما بابا.اب دوغ. و چندتاکلمه دیگه میگفت.الا ۳سالشه پسربزرگم حروف انگلیسی رو حفظه مرتب.کلی شعربلده. همه رنگاروبلده. بچها فرق دارن باهم.کوچیکه بیشتراشاره میکنه.نگران نباش باز میکنه.تخم کفتردادمش.الانم دنبال یه دعاو ایه برای باز شدن زبون بچه بودم ک دیدم سوالتو.هرکسی اعتقادو ایمانش به هدا قوی نیس و فقط علموقبول دارن.نمیدونن که تا خدا نخواد علم بدرد هیچی نمیخوره.

به دعا و ایات قرانی نمیگن چهارتا کلمه عربی. یعنی فقط نامسلمونا و کم سوادا میگن اینو. ببخشیدا

عزیزم کم سوادا نمیگن اتفاقا ادمایی ک ذهنشون بازه یکم فک کنن میفهمن ک دعا و کلمه ی عربی ربطی ب انجام شدن ی کار نداره فقط تلقینی بیش نیست  درضمن شما ک با سوادی من روی صحبتم با شما نبود و خواهشا رپیلای نکن بحث منو شما فایده ای نداره 

عزیزم کم سوادا نمیگن اتفاقا ادمایی ک ذهنشون بازه یکم فک کنن میفهمن ک دعا و کلمه ی عربی ربطی ب انجام ...

متاسفانه جامعه ی ما پر شده از ادمای مثلا روشن فکر و ذهن باز.درسته نمیشه دست رودست گذاشت وفقط دعاکرد. ولی وقتی همه ی راه هارو رفته چرا دنبال سوره و دعا نباشه.

متاسفانه جامعه ی ما پر شده از ادمای مثلا روشن فکر و ذهن باز.درسته نمیشه دست رودست گذاشت وفقط دعاکرد. ...

خانم مثلا باسواد و فهمیده خوب نیس جواب کسیو ک دوست نداره ب بحث باهات ادامه بده رو بدی 

شما روشن فکر شما خوب شما دعا بخون کسی کارت نداره ک 😁

من نظر ب استارتر دادم شمام نظرتو ب استارتر بگو ن من خااااانم😂😁

استارتر حرفش حساب بود شما فقط خواستی یچی گفته باشی. من جواب گفته ی بی اساس شمارو دادم بعدجواب بنده خدارو.