2737
2734
خب پس چرا عصبانی هستی گلم قشنگ سرتو بگیر بالا بگو عروسی ک خونه پدرشوهرش بشینه پرده نمیدوزه ک . اونم ...

دقیقا ب این خاطر عصبانیم ک همه چی دارم وسرکوفت میشنوم اگه نداشتم نمیسوختم

اره والا من کلا چرخ خیاطی بلد نبودم استفاده کنم به مامانم خودم اجازه ندادم بخره یکی پیدا نشد بگه چرخ ...

شوهر من عین گداها شده یه چیزی میبینه همچین هوس میکنه بخریمش اصلا قانع نمیشه که لازمش نداریم...اعصابمو خورد میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا ب این خاطر عصبانیم ک همه چی دارم وسرکوفت میشنوم اگه نداشتم نمیسوختم

بنظر من کاملا اشتباه میکنی هدف اونا خورد کردن عصاب و شخصیت توئه و با این کارت اونا رو ب هدفشون میرسونی پس خودتو بزن ب بیخیالی ک انگار ن انگار اصلا این جور موقعیتا گوشات میشنوه

مادر شوهر من مدام می‌گفت میز نهار خوری 

مامان و بابای منم طاقت حرف شنیدن ندارن

هرچی گفتم اون یچیز میگه تو خونه من ک جا نیست

آخرشم رفتن گرفتن انداختم گوشه اتاق... آشپزخونه ام کوچیکه..

بذار حرف بزنن...

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731
شوهر من عین گداها شده یه چیزی میبینه همچین هوس میکنه بخریمش اصلا قانع نمیشه که لازمش نداریم...اعصابم ...

شوهر من تنها چیزی که گیر داد باید این رو بخری یخچال بود که من اخرش بهش گفتم نمیخوام اون رو بخرم خانوادم ندارن اونم گفت منم حدود یکی دوتومن میتونم دور از چشم خانوادم کمک کنم که الان همون یخچال رو که خریدم خیلی خوبه و همیشه تشکر میکنه که به حرفش گوش دادم رفتیم اون یخچال خریدیم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
بخدا جهاز منم تکمیله از هرچی دوتا دوتا خریدم،همه چی رو برند خریدم همه چی رو بهترینش و خریدم....جالب ...

سونیا 

طبیعی هااا

ببین من سه دست سرویس چینی داشتم ی مقصود ی زرین ی جینی ایتالیایی

بعد خواهر شوهرم ی سرویس دوازده نفره فقط داشت... 

ولی مادر شوهر من همش ی جورایی منو سعی میکرد بیاره پایین 

مثلا ۷ سال بعد ازدواج من ی عروس اومد جهازش بد نبود هی میگفت اون سولار داشته ! جهازش عالی بوده

حالا زمان من اصلا سولار نبود

و فقط کریستالهای دکور من از سولار دام اون گرونتر میشد..،

کلا ی گوش در ! ی گوش دروازه کن...

فقط شوهرتو ببر بازار گاهی قیمت جنسایی خریدی رو بهش نشون بده! بدونه 

همین کافی

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻