2733
2734
من انقد از همه چی چند تا چند تا گرفته بودم و همه چی کامل و دیزاین درجه یک ک هیچ جای حرف زدنی نبود ال ...

اره

معمولا حسود ها میگن

من جهازم نقص نداشت

الان بعد ۱۷ سال هنوز چیز چندانی بهش اضافه نشده

بعد هی مادر شوهرم میاد میگه اینو تازه خریدی  

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من باشم میگم همینام تو این گرونی زیاده شما خیلی ناراحتید چیزایی که بنظرتون کمه رو بخرید بیارید بنظر ...

بهترین جواب اینه

واقعا آدم باید بگه اونا رو گذاشتم شما هدیه بدید

البته یسری عروسا واسه کالایی که خانواده داماد میخرن خیلی اذیت میکنن

خانواده دامادم اینطوری تلافی میکنن  

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
متوجه نشدم

اخه بعضی وقتا چند تیکه وسیه بزرگ رو خانواده داماد خیلی خوب میخرن

بعد انتظارات شون میره بالا

بگو الهی کور شی ندیدی جز جهازم بود😐😐😧🤐

تازه پشت سرم گفته این هی از پول پسرم میخره 

میگه مال جهازم بوده  

منم اعتنا نمیکنم

چون میدونم ته دلشون خودشون میدونن چهبره

خونه رو به اسم پسر و عروسشون کردن؟  والا دختره جهاز برده هم خودش استفاده میکنه هم شوهرش

ن بابا...ب شوهرم کمک کردن یه واحد خونه خریده بعد الان میخوان همون خونه رو ازمون بگیرن

من انقد از همه چی چند تا چند تا گرفته بودم و همه چی کامل و دیزاین درجه یک ک هیچ جای حرف زدنی نبود ال ...

بخدا جهاز منم تکمیله از هرچی دوتا دوتا خریدم،همه چی رو برند خریدم همه چی رو بهترینش و خریدم....جالب اینجاست خونه فامیلاشون ک تازه عروسن میرم بخدا زیر صفرن هیچی ندارنا هییچی

بخدا جهاز منم تکمیله از هرچی دوتا دوتا خریدم،همه چی رو برند خریدم همه چی رو بهترینش و خریدم....جالب ...

خب پس چرا عصبانی هستی گلم قشنگ سرتو بگیر بالا بگو عروسی ک خونه پدرشوهرش بشینه پرده نمیدوزه ک . اونم اییین پدرشوهر 😀 

بهترین جواب اینه واقعا آدم باید بگه اونا رو گذاشتم شما هدیه بدید البته یسری عروسا واسه کالایی که خ ...

اره والا من کلا چرخ خیاطی بلد نبودم استفاده کنم به مامانم خودم اجازه ندادم بخره یکی پیدا نشد بگه چرخ خیاطیت کووو چون واقعا جهزیه م تک بود تو کل فامیلشون کم و بیش ... از اون ورم اونقدر شوهرم از جهزیه م تعریف میکرد از وسایلام خوشش میومد کسی نمیتونست ایراد بگیره 😂

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2706