2737
2739
زیبا جان حالت چطوره عزیزم 

هداناي عزيز ممنونم عزيزم

تو هم اينقدر غمت سنگينه كه خيلي از اوقات حتي توان دلداريت رو هم ندارم

ولي فقط مي دونم كه بهترين دوا و آرامش براي تو 

بغل كردنه پسر كوچولوته

ببوسش و بغلش كن و آرامش بگير

وای چقدر عجیب منم پسرم پنج شنبه از دست دادم جمعه زایمان کردم لعنت به اون روز لعنت به من چقدر التماس ...

آره عزيزم منم گفتم اين فرشته خودشه اين پايان انتظاره منه اما انتظار من ابدي شد

خدا من رو به نوازشش عادت داد و......😭😭😭😭😭

اي كاش اون چشمها و اون كش اومدنها موقع نوازشش رو يادم بره 😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوست جونی های خوبم از بیمارستان برگشتم  همون طور که حدس میزدم و مطمین بودم فرشته من هیچ ...

سلام آذی جونم.با تک تک حرفاتو جملاتت عمق درد رو تو وجودت احساس کردم تقریبا میتونم حالتو درک کنم چون علت مرگ بچم بدن خودم بود

روزای اولی که بچم پرکشید میگفتم اگر ایران نبودم بچم زنده میموند ولی از وقتی تو رو دیدم که تو لندن با بهترین پزشکا نتیجه نگرفتی بیشتر و بیشتر باور میکنم که فقط فقط فقط باید خدا بخواد و بس...انقدر مشکلات جنین و مادر باردار پیچیده ست که فعلا خیلی از این مشکلات از نظر علم پزشکی هم ناشناخته ست!تنها چیزی که میدونم و با همه وجودم معتقدم اینه که خودتو با اعتماد کامل به خدا بسپار مطمئن باش هیچ ناامیدی رو از درگاه خودش ناامید نمیکنه..

وقتی خداوند اراده کنه روح کسی رو قبض کنه و اجازه نده تو دنیا زندگی کنه چه تو ایران چه تو قلب آمریکا فرقی نداره..

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

دیروز داشتم تلفنی با مامانم حرف میزدم یهو حرف بچمو گفتم و یه آه کشیدم ..مامانم سریع گفت دخترم فقط فقط باید خدا بخواد تعریف کرد کارگری که میاد خونه رو تمیز میکنه افغان هست گفت امروز گفته خواهرزاده اش زایمان کرده باید زودتر بره حالا خواهر زاده آخرای ماه ۹ بارداری و چند روز قبل زایمان قاچاقی از وسط جنگ و ناامنی از افغانستان فرار کرده..مامانم گفت تصور کن چند روز گرسنه و تشنه بوده و توی مسیر به این دوری چه بلاها که سرش نیومده ولی خدا خواسته و بچش دختره زنده مونده و بالاخره توی بیمارستان دولتی طالقانی زایمان کرده..کارگره مامانم گفته حتی یه لباس نداریم تن نوزاد کنیم زن زائو نون خالی میخوره...مامانم و خواهرام کمکش کردن..منم گفتم لباسا پسرمو به نی نیش بدم مامانم یهو یه حالی شد گفت نهههه به اونا دست نزن کمک نقدی کن واسش میخریم😭😭انقدر مامانم پسرمو دوست داشت و اندازه من گریه میکرد طفلی...

بعد مامانم گفت ببین دخترم فقط فقط باید خدا بخواد اون بچه رو توی این راه های سخت و شرایط سخت زندگی مادرش حفظ کرد ولی بچه ما با کلی مراقبت پزشکی و ناز و نوازش همسرت و ...زنده نموند.غصه نخور و خودتو مقصر ندون

وای چقدر عجیب منم پسرم پنج شنبه از دست دادم جمعه زایمان کردم لعنت به اون روز لعنت به من چقدر التماس ...

پسر منم پنج شنبه حدود قبل اذان ظهر تموم کرد 

2738
منم یه سقط داشتم ۸ماه افسرده شدم خداروشکر الان باردارم دعا کنید سالم بیاد بغلم😔

سقط چند هفته داشتی؟

به سلامتی مبارک باشه باردار هستی قوی و امیدوار باش.

خیلی از دوستان این تاپیک بچه هاشونو هفته ها و روزای آخر بارداری یا حتی چند روز بعد از زایمان بجه هاشونو از دست دادند ولی اکثرا قوی و امیدوار و شکرگزار هستن.

چکاپ کن بعدش منم افسردگی شدیدداشتم ولی شدبالایی بایدبخواد 

مهرا جان مبارک عزیزدلم خوش قدم باشه خدا برات حفظش کنه ۹ ماه بارداری راحتی طی کنی و نی نی نازت بغل کنی 😍😍😍

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
مهرا جان مبارک عزیزدلم خوش قدم باشه خدا برات حفظش کنه ۹ ماه بارداری راحتی طی کنی و نی نی نازت بغل کن ...

سلام فرشته جون.خوبی عزیزم؟ کجایی؟ کم پیدایی؟

نتیجه آزمایشاتت اومد؟

سلام فرشته جون.خوبی عزیزم؟ کجایی؟ کم پیدایی؟ نتیجه آزمایشاتت اومد؟

سلام فدات شم خوبی هستم قربونت برم دارم خودمو آماده میکنم از لحاظ روحی ....آزمایشم مشکلی نداشت برام گفت برم مشاوره ژنتیک منتظرم دکتر ژنتیک بیاد نوبت بگیرم اما از یه طرفم رابطمو آزاد گذاشتم و تقویت میکنم تا خدا برام چی رقم برنه

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
السا جون دقيقا حالت رو مي فهمم منم بچم مشكلي نداشت و به خاطر من پر كشيد تو اتاقش همش ميگم عزيزم منو ...

زیبا جان چرا حس میکنی مقصر تویی اخه منم همین حسو دارم میگم شاید باور نکنی ولی تا الان هزاران بار استغفار کردم وهروز میگم منو ببخش    چون وقتی فهمیدم باردارم گفتم کاش دختر باشع من هیچ وقت خودمو نبخشیدم یه بار خواب پسرمو دیدم که بعلمه وکلمه بسم الله الرحمن رحیم را بزبون اورد

گاهی میگم نکنه خدا بامن لج کرد بعد میکم مگه میشع خدا لج کنه 

من عاشقش شدم حتی نتوستم یه لحظه این پسرمو بیشتر ازش دوست داشته باشم خیلی برام عزیز بود من هیچ وقت فک نمیکردم بتونم طاقت بیارم دیگه چشماشو باز نمیکنه 

فکرش دیوونم میکرد ولی الان میبینم ۹ ماه گدشت ومن دارم نفس میکشم هر نفسم بیادشم  زیبا جان شوهرمم میگفت پارسا را بغل کن بوسش کن اروم بگیر من نمی تونستم رومو میکردم اونور و هق هق گریه مینردم لباسهای بچم بغلم بود تا چند ماه پسرم اینقدر مظلوم منو نگاه  میکرد وقتی حتی بغلش میکردم بوسش میکردم  هیچ حسی نداشتم  اروم نمیگرفتم من اون نی نی کوچلو را میخاستم که ارزوی محکم  بغلش کردن به دلم موند الان بهترم پارسا را که بغل  میکنم ولی همیشع ته دلم یه غم یه حسرت هست همیشع اه میکشم    منمم خودمو مقصر میدونم میگم ولی خدا خودش بهم هدیه داد میگفتم خدا خواسته نه ناخواسته  مگه میشع به کسی هدیه  بدیم بعد پسش بگیریم حتما من بد بودم😔😔😔😔

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
سلام فدات شم خوبی هستم قربونت برم دارم خودمو آماده میکنم از لحاظ روحی ....آزمایشم مشکلی نداشت برام گ ...

انشالله که هر چه خیرته پیش بیاد

2706