2737
2739
این بار اقدام کنم چهارمیه دیگه روم نمیشه برم دکتر بگم ۲۲ سالمه شکم چهارم ای خدا 

به این چیزا فکر نکن اصلا برای خدا براحتی آب خوردنه.تازه ما که اونا رو از دست ندادیم تو سه بچه اون دنیا داری که دستگیرت بشن فقط مدتی از ما جدا هستن

من جمله تو بودم و نمی دانستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمیرم برات خوبه میری پیشش من یه عکس سونودارم ازاین میسوزم هیچی ندارم

دیکه مهرا جان بسه بخاطر نی نی باید اروم باشی و غم و غصه تعطیل اگه میبینی اینجا هم حالت بد میکنه بالاخره ما دلتنگی داریم و میایم میگیم شاید برات خوب نباشه نیا الان مهم اینکه ارامش داشته باشی

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2731
به این چیزا فکر نکن اصلا برای خدا براحتی آب خوردنه.تازه ما که اونا رو از دست ندادیم تو سه بچه اون دن ...

منم میگم مایه شافع داریم اون سه تامیگن مادری که بچشوازدست بده جاش توبهشت چون جهنمواین دنیادیده اونکه باسه تا بالای بهشت

به این چیزا فکر نکن اصلا برای خدا براحتی آب خوردنه.تازه ما که اونا رو از دست ندادیم تو سه بچه اون دن ...

دکتر گفت با یه لوله شانس بارداریت نصفه خدا کنه خدا دیگه اینجوری امتحانم نکن دلمه شاد کنه 

دیکه مهرا جان بسه بخاطر نی نی باید اروم باشی و غم و غصه تعطیل اگه میبینی اینجا هم حالت بد میکنه بالا ...

مگه میشه من هرلحظه باگوشت وپوست واستخوانم نبودش وحس میکنم ومیسوزم خودمم غم دارم مگه میتونم 

2738
منم میگم مایه شافع داریم اون سه تامیگن مادری که بچشوازدست بده جاش توبهشت چون جهنمواین دنیادیده اونکه ...

من از شافع اینا گذشته مهد کودک زدم اونجا 

مگه میشه من هرلحظه باگوشت وپوست واستخوانم نبودش وحس میکنم ومیسوزم خودمم غم دارم مگه میتونم 

نمیشه میدونم ولی الان شرایط فرق میکنه یه نی نی میخاد رشد کنه نباید گریه و زاری کنی عزیزم 

برا من باید ۴ رکعت بخونی چون نه اینکه میخام دوقلو بیارم دو تا میشن خاله سعیده    ایشالا ب ...

انشالله عزیزم چرا که نه این دفعه به نیت شما مخصوص میخونم 

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم