2733
2739
سلام دوستان مهرا جان خیلی خوشحال شدم برا منم دعا کن تو اقدامم 

سلام خوبی  عزیزم  کی موعدته    انشالله  بارداری  عزیزم  

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
مهرا جان منم 3ماه اقدام کردم اما نشده اشالله منم این ماه دامنم سبز بشه همراه بچه های دیگه

انشا...به حق رقیه سه ساله این ماه جواب بگیری منم باورم نمیشه هنوزچون شرایط روحیم خیلی بدخیلی بی قرارم چجوری شدم معجزس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دفعه قبلی که بچمو از دست دادن ماه دوم شد اما نمیدونم چرا ایندفعه هنوز خدا بهم نداده 

استرس نداشته باش عزیزم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
دفعه قبلی که بچمو از دست دادن ماه دوم شد اما نمیدونم چرا ایندفعه هنوز خدا بهم نداده 

ببین بیشتریابعدسه ماه میشن این ماه میشی منم ازتیراقدام کردم خل بودم تیرومردادتخمک آزادنکردم ولی شهریوروومهرازادشد ومهرباردارشدم دقیقامثل پارسال اگه بچمم دخترباشه زندگیم یکسال میره عقب چون ۱۱مهرپارسال اخرین پریودم بودامسال ۱۳مهراخ خداچقدربزرگی ومن چقدرحقیر

2742
استرس نداشته باش عزیزم 

عزیزم من ازاسترس این ماه فقط یه گوشه گریه میکردم واضطراب طپش قلب داشتم ولی شدم نمیدونم چرااخه دوهفته پیش رفتم دکترم گفت بااین حالت توقع بارداری نداشته باش منم کاری نمیتونم بکنم من اززایمانم ۲۷کیلوکم کردم هیچی نمیتونم بخورم ازغصه 

عزیزم من ازاسترس این ماه فقط یه گوشه گریه میکردم واضطراب طپش قلب داشتم ولی شدم نمیدونم چرااخه دوهفته ...

مهرا شیرینی راستی کو ؟ من دو هفته هست دارم حرص نیخورم و التماس میکنم و احوال میپرسم کادو چی میخری برام ؟

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
سلام دوستان شبتون خوش.روزگارتون به کام😘

سلام  عزیز دلم خوبی 

2740

مهرا جان تبریک میگم خیلی خوشحال شدم برات ان شاءالله این نه ماهه انتظار بخوبی و سلامتی سپری بشه و بچه نازتو در آغوش بگیری و تلخیای این چند وقت از دل و جونت بره بیرون

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
دورت بگردم توازمن خیلی دوری بایدکارت به کارت کرد😂😂😂

جهنم ضرر همونم قبوله الان میفرستم   فقط ناله میکردی یا فولیک اسید هم خوردی ؟

از خدا برای همه دوستام تو این تاپیک میخوام که بزودی دامنشون سبز بشه و انتظار به پایان برسه و ایندفعه بچه های نازشونو بغل بگیرن و همیشه کنارشون بمونه

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
آرسام جون ان شاءالله به زودی قسمت توام بشه

فداتشم عزیزدلم انشالله اول قسمت تو بشه ک درد این دو سال یکم کمرنگ تر بشه منم در کنار بقیه 

2706