2752
2734
حرف اون بد بوده ولی این چه رفتاریه آخه شما داشتی

من پدرم فوت کرده😭😭😭

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره زن بابام دو چمدون لباس برام خرید مادر شوهرت عقل نداره اگه داشت اینطور بهت نمیگفت

من نداشتم چیکار میکردم😭😭😭

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید

همش مقصر جوانا نسل خودمون هستن ک با دامن دادن ب این رسومات مزخرف جهازدیدن و..... هزار حرف حدیث واسه خودشون میسازن،خداروشکر ما اطرافمون جهاز خوب میدن ولی ب نمایش نمیزارن اصلاکسی نمیدونه چی دارن چی ندارن

چقدر روابطتون عجیبه نه به اون صمیمیت اول نه به جنگ اخر

اصلا با من خوب نیست از کار بیکار شدن همسرم و مقصرش و من میدونه

والا خودمم یادم نیست چی داشتم چی نداشتم، ازدواج کردم چند وقت بعد لباسامو بخشیدم. عزیزم درس عبرت شد خیلی پیش قوم شوهر نباید حرف زد حتی نباید از پسرشون تعریف کرد چون حسادت می کنن

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
من نداشتم چیکار میکردم😭😭😭

آروم باش عزیزم 

مادر شوهرت شعور نداشته که اینطور باهات حرف زده

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍

طبق تجربه خودم میگم وقتی دل یه نفر و بشکونی یا یه نفر از دستت ناراضی باشه اصلا و ابداً زیارتت قبول نمیشه 

هر چه قدر طوفان زندگیت بزرگتر باشه ،رنگین کمونِ بعدش قشنگتره🧚‍♂️       🎀به من بی احترامی هم کنی ،من احترامت را دارم!بدون انتظار جواب به تو سلام می کنم،شاید برای خوشحال کردنت اقدامی نکنم اما تمام حواسم هست که نرنجانمت،مراقبم از من نشکنی چون من مسافر خاکم ،تو را نمی دانم...🎀                                            لطفاً امضامو کپی نکنید❌                                                        
عجب همسری داری دمش گرم چقدر پشتته خوش بحالت و دو دستی بهش برچسب بیشتر کشش نده که اونم از خودت نرونی. ...

میدونه مامانش اذیتم میکنه   

حرف خوبی نزده ولی چطور عزیزم تونستی اینطوری رفتار کنی بعدش چطور باهاش روبرو میشی

دیگه روبه رو نمیشم من پدرم فوت شده چطور میتونه اینطور بگه😭😭😭😭😭

2706