2752
2734
خیلی دلم میخواد دوباره بچه دارشم،نوزاد میبینم غصم میگیره  ولی میترسم دوباره این اتفاق بیفته ،ا ...

بچه بعدی جای قبلی رو نمی گیره قرار هم نیست بگیره یه جای دیگه واسه خودش توی قلبتون باز می کنه . ما  همه تا ابد مادر فرشته هامون می مونیم 

برای من ۱۴۰۰ شهریور اینطور شد  منم دقیقا همین فکر رو می کردم که تقصیر من بود شاید من فلان کار ...

من و یکی از آشناها قراربود بچه هامون خرداد به دنیا بیان،من از اول بارداری همه چیم خیلی عالی بود،وضعیت خودم و بچه همه چی عالی بود،ولی اون بنده خدا شرایطش خوب نبود آخر هم هفته سی و یک زایمان زودرس کرد،توی این چند ماه هزارتا بلا سر بچه اومده ولی زنده اس،عفونت ریه ،عفونت مغز،انسداد روده ،خونریزی داخلی ،ریه هاش هنوز تشکیل نشده طفلک،ولی زنده اس،بچه ی من هم صحیح و سالم در بهترین حالت و شرایط یه دفعه توی یکی دوساعت فهمیدم ندارمش،واقعا اگه خدا بخواد زنده بمونه میمونه،نخواد هم نمیمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان خوبید. تقریبا ۸ ماه چند روز از سزارینم گذشته میتونم اقدام کنم چون نوزادم از دست دادم لحظاتم به سختی میگذرونم یه دکترم بعد نه ماه اجازه اقدام داده و یکی گفته بهتره یک یال صبر کنی

2731
سلام دوستان خوبید. تقریبا ۸ ماه چند روز از سزارینم گذشته میتونم اقدام کنم چون نوزادم از دست دادم لحظ ...

عزیزم خدا بهتون آرامش بده. من بعد از ۶ ماه از سزارین شروع کردم البته ماه ۱۰ اقدام باردار شدم.

سلام دوستان خوبید. تقریبا ۸ ماه چند روز از سزارینم گذشته میتونم اقدام کنم چون نوزادم از دست دادم لحظ ...

سلام عزیزم

انشالله دلت آروم میشه و زودتر دامنت سبز...

گلم معمولا چون ما تو استرس و ناراحتی هستیم،دیر تر میگیره اقدام هامون

من که خیلی راحت باردار میشدم،این بار فک کنم ۴ ماهی اقدام کردم نشد،ترسیده بودم،پیگیر شدیم گفتن ضعیف هستید و دیگه ما اون ماه بیخیال بودیم و گفتیم باید بریم درمان و رابطه همینجوری بود و گرفت

احتمالا چون دیگه بیخیال شده بودیم،شد

شما هم شروع کن،هر وقت خدا بخواد میشه.

اینجا فکر میکنم بچه های سزارین بود که زودتر اقدام کردن

موفق باشی

خیلی هارو دیدم زودتر اقدام کردن و بسلامتی زایمان کردن

اقدام کنید چون خود باردار شدن هم طول میکشه