2737
2739
سلام تو خوبی هدانا جان؟ من یکی دو روزه اصلا حال ندارم مخصوصا امروز کلی یاد بچم کردم و ناراحتم از این ...

منم این دوروز حسابی گرفته بودم کلی گریه کردم عصری رفتم پیش بچم وای خواب دیدم حالش بد میشه ومن داد میزنم شوهرم ومامان وداداشمو صدا میکنم که بچم دوباره حالش بده یهو خوب میشه دنبال لباس میکردم براش بعد یادم میاد که همه وسایلشو که جمع کردم 😭😭😭😭 الهی بمیرم براش هم حس خوبی داشت که دوباره دارمش هم حس تلخی وقتی بیدار شدم خیلی تلخخخ خیلی

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
فداتشم عزیزدلم انشالله اول قسمت تو بشه ک درد این دو سال یکم کمرنگ تر بشه منم در کنار بقیه 

مرسی عزیزم.ان شاءالله همگی یه همچین دلخوشی قسمتمون بشه

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم این دوروز حسابی گرفته بودم کلی گریه کردم عصری رفتم پیش بچم وای خواب دیدم حالش بد میشه ومن داد می ...

😭😭😭بمیرم برا دلت برا دلمون .منم اون اوایل همچین خوابایی زیاد میدیدم که صالح خوب شده یا بیمارستانه به بقیه میگم بچم سالمه یا یه بار که لباس دیگه ای تنش کرده بودنو من میگفتم چرا لباسایی که خودم خریدمو نپوشوندین اما الان خیلی وقته خوابشو ندیدم خیلی دلتنگشم منم کلی عصر گریه کردم البته نه از روی ناشکری همش از دلتنگیم بود

من بلااستثنا هر شب یه خواب زنان زایمان نازایی میبینم   دیشب خواب میدیدم ک بردنم زایشگاه بعد منو جدا بردن تو یه اتاقی بعد من هی التماس میکردم کمک کنید من دیگه باز یه بلای سرم نیاد اونا میگفتن اتفاقا بخاطر همین تو رو میبریم تو این اتاق این برا کسایه ک مثل تو بچه هاشون از دست میدادن اینجا ک میرن بچه هاشون سالم میاد پیششون و بهت قول میدیم این یکی دیگه اینجوری نمیشه 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2742
مهرا جان تبریک میگم خیلی خوشحال شدم برات ان شاءالله این نه ماهه انتظار بخوبی و سلامتی سپری بشه و بچه ...

مرسی عزیزدلم انشا...قسمت خودت بشه وهمه بچه هاباورت نمیشه نه خودم نه شوهرم لبخندم نزدیم چون انگارداغ اون تووجودمونه هنوزتو۵ماه پیش موندیم کلی غم رودلمونه عصری عکس بچمودیدم وحرف زدموکلی گریه کردم گفتم بمیرم که یکی دیگه اومدجاتوگرفت ولی توتااخرعمرعزیزمنی ومیمونی من هنوزدارم میسوزم مخصوصاجمعه هاکه همش میخام تنهاباشم وگریه کنم خداصبربده

من بلااستثنا هر شب یه خواب زنان زایمان نازایی میبینم   دیشب خواب میدیدم ک بردنم زایشگاه بعد م ...

خیره ان شاءالله که ایندفعه همینطور میشه و با شادی و بچه بغل برمیگردی خونه

2740
من بلااستثنا هر شب یه خواب زنان زایمان نازایی میبینم   دیشب خواب میدیدم ک بردنم زایشگاه بعد م ...

منکه میگم تواقدام کن بخداباردارمیشی وسالم بدنیامیاری من خیلی دعات کردم بخداجواب میگیری

یا اینکه خواب میدیدم دارم سقط میکنم دو سه تا جنین اومد بیرون تو تعبیر خواب نوشته بود از غم نجات می ی ...

آره خواب خوبی.ان شاءالله هر چی غم و غصه ست ازت دور میشه

خیره ان شاءالله که ایندفعه همینطور میشه و با شادی و بچه بغل برمیگردی خونه

این بار اقدام کنم چهارمیه دیگه روم نمیشه برم دکتر بگم ۲۲ سالمه شکم چهارم ای خدا 

من هفته پیش خواب دیدم یه بچه توتختش ولی ۴یا۵ماهس بهم گفت مامان من دارم میام من ازترس که نوزادحرف نمیزنه ازخواب پریدم مامانم خواب دیده پریشب که یه بچه توکریر مامان بزرگم محکم گرفته گفته مال من بیادبدم بهش مامان بزرگم فوت شده 

مرسی عزیزدلم انشا...قسمت خودت بشه وهمه بچه هاباورت نمیشه نه خودم نه شوهرم لبخندم نزدیم چون انگارداغ ...

دیگه غصه نخور هر چند سخته ولی بخاطر تو دلی که داری باید آروم باشی مبادا از غم مامانش ناراحت بشه

منکه میگم تواقدام کن بخداباردارمیشی وسالم بدنیامیاری من خیلی دعات کردم بخداجواب میگیری

تا چکاپ کامل ندم دیگه ریسک نمیکنم ، بعدم من شانس بازداریم نصف شده خدا خودش کمکم کنه

منم این دوروز حسابی گرفته بودم کلی گریه کردم عصری رفتم پیش بچم وای خواب دیدم حالش بد میشه ومن داد می ...

بمیرم برات خوبه میری پیشش من یه عکس سونودارم ازاین میسوزم هیچی ندارم

2706