2733
2734
عنوان

پسرای جوگیر!

1448 بازدید | 75 پست

امروز با شوهرم رفته بودیم گنج نامه...جانبود مجبور شدیم زیر اندازمونو نزدیک چارتا پسر که نشسته بودن و قلیون میکشیدن بندازیم...هر دختری که رد میشد اینا یه حرکتی میزدن..نه اینکه به دختر چیزی بگنا..باهم دیگه شوخیایی میکردن که خیلی جلب توجه میکرد....یکیش میخوابید به شکم اون یکی پشتشو ماساژ میداد یکی میخوابید رو زانوی اون یکی شقیقه هاشو میمالید...میزدن و میخوندن و ...اخرسر هم یه کار زشت دیدم ازشون چشم چارتا شد...واقعا پسرا عجب موجوداتینا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسر است دیگر....

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2740

پسرست دیگر اون کار زشت آخر سرو هم میگفتی کنجکاو شدیم 

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

ما یه دفعه با دوستم رفته بودیم نهار بخوریم چند تا پسر میز بغل مسخره بازی در اوردن نوشابه هاشون لیوانی بود 

نوشابه ریخت رو سر و کله پسر 

یه جورایی دلمون خنک شد یه ذره هم دلمون سوخت

2706