2737
2739
عنوان

کالسکه

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 37 پست
خودم قیمتشو ندیده بودم.فکر کنم برندهای دیگه هم این مدلی دارن.ما از همین معمولی ها گرفتیم کاپلا بدم ن ...

من بعد دیدن قیمتا دارم به کالسکه دست دوم فکر میکنم.😅 یعنی اخه زورم میاد اینهمه پول بدم واسه یه همچین چیزی. ولی نمیدونم اشکالی پیش میاد یا نه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی رکورد سلامتی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خودم قیمتشو ندیده بودم.فکر کنم برندهای دیگه هم این مدلی دارن.ما از همین معمولی ها گرفتیم کاپلا بدم ن ...

اینی که من دیدم تو خونه هم بچه رو میذاشت تو. کالسکه هر جا میرفت تو خونه بچه هم همراهش بود قد کالسکه هم بلند بود بچه نق نمیزد. همونجا هم غذا شو میداد. بعدم مامانم میخواد بیاد کمک میخوام کالسکه راحت باشه جمع و. باز کردن و. هل دادنش براش. ولی زورم میاد اینهمه پول.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی رکورد سلامتی
اصلا پیش نمیاد .ممکنه خیلی به کارت نیاد

احتمالا میگردم دست دوم پیدا میکنم. حتما اینا قابل شستشو هستن دیگه. 

میشه لطفا به انگلیسی بگی؟ پیدا نمیکنم.

for baby

اینم لینک عکسش

https://ninimod.com/strollers/کالسکه-تک-فور-بیبی-for-baby/

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2740