2737
2734
عنوان

کالسکه

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مثلا کالسکه استاک

میشه لطفا به انگلیسی اسمو بنویسی؟ پیدا نمیکنم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
اره خداروشکر یکساله استفاده کردم.‌عالیه. چرخ های عقبش بزرگه فقط

میشه لطفا به انگلیسی بگی؟ پیدا نمیکنم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
خب خیلی از مارک های خارجی اینطوری هستند.  مثلا برای منم فور بی بی هست و همینطوری

میشه لطفا به انگلیسی بگی؟ پیدا نمیکنم.

2740
Stock

خیلیییییی گرونه اینکه.😅 

ارزونتر از این که این مدلی باشه و هم قیمتش هم کیفیتش مناسب باشه سراغ نداری؟

خیر😁

ارزونترین این مدل ده میلیون بود.😅

خیلیییییی گرونه اینکه.😅  ارزونتر از این که این مدلی باشه و هم قیمتش هم کیفیتش مناسب باشه سراغ ...

خودم قیمتشو ندیده بودم.فکر کنم برندهای دیگه هم این مدلی دارن.ما از همین معمولی ها گرفتیم کاپلا بدم نبود .زیادم مصرف نشد .الانم میخوام بشورم برای بچه دوم😁