2733
2734
وای من خیلی تو ابن چندماه ازدواجمون اعصابم ضعیف شده.... خیر نبینه شوهرم

عزیزدلم متاهلی واقعا سخته....من همش میگم اگ این ختنواده های ایرانی انقد دخترو محدود ننیکردن...برا خودم تنها مجردی زندگی میکردم و ازدواج نمیکردم

میدونی بیشتر حرص میخورم ک دلیل رفتاراش چیه...

حرص نخور عزیزم.برات مهم نباشه اصلا

همیشه ب بدترین چیز فکر کن

بعد دیگه ناراحت نمیشی

اگه اتفاق بهتری هم بیفته خوشحال میشی

عشق فقط یک کلام....حسین علیه السلام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه یه سالی هس یاد گرفتم چطور زندگی کنم اولویت اول و آخر زندگیم خودمم بعدش پسرم انقد به خودم میرسم ...

اره منم همینطور

مردا کلا مریضن هرچی بیشتر بهشون توجه کنی اخلاقشون بدتر میشه

2731
اره منم همینطور مردا کلا مریضن هرچی بیشتر بهشون توجه کنی اخلاقشون بدتر میشه

جالب اینه کلی دارو گیاهی براش خریدم با پول خودم....اونارو میخوره...بعدم میگ من برا وو هیچی نمیخرم....

سعی کن برای خودت برنامه داشته باشی که اصلا بود و نبود کس دیگه ای تو زندگیت انقد مهم نباشه  بعد ...

اره بخدا....راست میگی....چون هر وقت بیشتر بهش توجه میکنم ی گندی بالا میاد...

بدترین فکر اینه ک پیش یک زن باشه...

بذار باشه خلایق هرچه لایق

اینجوری فکر کن 

بعد ک میفهمی پیش زنی نبوده خوشحال میشی

اگه هم بوده اونقد ناراحت نمیشی

چون پیش بینیشو میکردی

ده ساله تقریبا ازدواج کردیم....انقد قهر کردیم ک میدونم اینجوری نبود...اولین باره ظهر نیامد...دیروز ر ...

عزيزم مطمعنن كارى براش پيش اومده 

شما كوردى عزيزم؟

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
خونه پدرم.شوهر منم انتخاب خودم بوده ولی چون کتک زده بود  خانوادم پشتم بودن تو هم سر چیز بیخود ...

دو سه بار رفتم....نیامد دنبالم ک...بابام زنگش زد ک بیا دنبالش...داداشمم گفت دیگ برا قهر نیا اینجا برا ک کنف میشی...

عزيزم مطمعنن كارى براش پيش اومده  شما كوردى عزيزم؟

مهمولا سه شنبه ها میره باغ و درخت اب میده....اما من نشستم حرص میخورم...چون خبر ندارم کجاس و خودشم خبر نداده...دیروزم ک زنگ زدم کجایی گفت ب تو ربطی نداره و قطع کرد..نفهم