2737
2734
ن بابا بذار هر جا میخواد بره اصلا محلش نذار خودش بعد ی مدت میاد سمتت ی جوری زندگی کن ک انگار اون ت ...

مثلا سه روز برنج نداریم....لج کرده میگ نمیخرم...دلم‌ننخاد...هیچی نخریده این سه روز....

امروز از ببرون بر غذا گرفتم...چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر میکنم فقط شوهرم خودم اینجوریه برا همین غصه میخورم 😐 

ن عزیزم...اشتباه میکنی...من الان داشتم با یکی میحرفیدم ک زن وکیل هست....گفت باس ببخیال باشی...نباس سوال بپرسی....مردا همشون چیزای پنهونی دارن...

2731
خب کجا بودی این سه ماه؟؟؟من کجا برم...خانوادم پشتم نیستن چون انتخاب خودم بوده...

خونه پدرم.شوهر منم انتخاب خودم بوده ولی چون کتک زده بود  خانوادم پشتم بودن

تو هم سر چیز بیخود نرو خونه پدرت

اول ببین ارزش داره؟

من ک کل بدنم کبود شده بود

خانوادتم سر موقع پشتتن مگ میشه نباشن؟اگه وضعیت حاده با مادرت صحبت کن

ن ب خاطر اینکه از خونه رفته نمیدونی کجاس

عشق فقط یک کلام....حسین علیه السلام
دایورت به یکی از اعضای بدنم. الکی برای چی حرص و جوش بخورم به خودم ضربه بزنم. پس فردا من از حرص خور ...

ن بخدا....ی بار بهش گفتم اقد زجرم‌میدی اخر سرطان میگیرم...گفت از کجا معلوم‌من نداشته باشم....اصلا ب ککشم نیس

2740
پولاش دست خودمه اصلا این جوری نبود...قهرم بودیم پ میدادم میخرید...نم چش شده

خوبه ک انقد خرج کن ک مجبور بشه برنج بخره

کلا بهترین و گرونترین غذارو بخر همیشه

عشق فقط یک کلام....حسین علیه السلام
با يه قهر كه نبايد بزاره بره ناهار نياد خونه  عزيزم نزار هيچوقت دعواهاتون به اينجا برسه كه نيا ...

ده ساله تقریبا ازدواج کردیم....انقد قهر کردیم ک میدونم اینجوری نبود...اولین باره ظهر نیامد...دیروز رفت بود ماشین درست کنه با داییش....چون مکانیکه...اما تمروز خبر ندارم کجاست.

2706