2410
2553

نمیشه ک بیخیال شد خیلی سخته

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من تازگیا یاد گرفتم هر چی میگه میگم تو راست میگی 🤣🤣🤣بزار فکر کنه راست میگه

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           
2714
دو حالت داره يا انقدر اعتماد وجود داره كه چشم بسته قبول دارن طرفو يا بي قيد و بند هستن و خودشو ...

مادرشوهرم میگفت...وای انقد مرد برات مهم نباشه...انقد حساسی پیر میشیا...خاهرشوهرمم میگ...زن باس جوری خوش باشه ک جا برای شوهر دومم بذاره...

نمیددنم من زنم یا اونا...

خیلی خوبه افرین...چطور تحمل میکنی حرفای پشتشو....دیگ ازت جواب نمیخاد

اولا کل کل میکردم وقتی دیدم حرف فقط حرف خودشه دیگه لزومی نداره که من بهش ثابت کنم حرف من درسته .نه میگه معلومه حرف من درسته منم میگم اره راست میگی اخرشم به حرف من میرسه 🤣

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           

اگه به شوهرت جوری نگاه کنی ک انگار اولویت اولته و همه چی ب اون بستگی داه و بدون اون نمیتونی از رفتاراش اذیت میشی

منم اول اینجوری بودم

ولی الان هرکاری کنه عین خیالمم نیست چون همش میگم ب درک بذار حرص بده بذار قهر کنه بذار خونه نیاد یا....

فوقش طلاقه دیگه؟یا اینکه ی زن دیگه ای میگیره ک اونم برام مهم نیست

کلا شوهرت برات مهم نباشه

فقط تمیز کردن خونه و غذا و لباس مرتب و ارایش هم برای دل خودت انجام بده

کلا اولویت خودت باشی

عشق فقط یک کلام....حسین علیه السلام
2706