2733
2739
اولا کل کل میکردم وقتی دیدم حرف فقط حرف خودشه دیگه لزومی نداره که من بهش ثابت کنم حرف من درسته .نه م ...

آخه حتی وقتی به حرف من میرسه و اشتباهش زندگیمون رو به باد میده میگه اصلا از خودم ناراضی نیستم چون کاری رو کردم که فکر میکردم درسته. از خودم راضیم که آرزوی کاری که دوست داشتم به دلم نمونده. اینم یک تجربه بوده که باید بدستش می آوردم. رو که نیست سنگ پای قزوینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه به شوهرت جوری نگاه کنی ک انگار اولویت اولته و همه چی ب اون بستگی داه و بدون اون نمیتونی از رفتار ...

خیلی خوبه

من الان سه روز قهرم...اولین بتر هست ک ناهار نمیاد خونه تا شب بیرون...نمیدونم کجاست...

2731
خیلی باحاله 😂😂😂یعنی اوج غرور

بخدا امروز خیلی دلمو شکوند خیلی اذیتم کرد رفتم امامزاده نفرینش کنم ولی اصلا دلم نمیومد براش دعا کردم ولی خودم خیلی از دست سادگیش اذیت میشم

خیلی خوبه من الان سه روز قهرم...اولین بتر هست ک ناهار نمیاد خونه تا شب بیرون...نمیدونم کجاست...

با يه قهر كه نبايد بزاره بره ناهار نياد خونه 

عزيزم نزار هيچوقت دعواهاتون به اينجا برسه كه نياد 

وقتى آشتى هستين باهم قانون بزارين كه سروقت بره وبياد 

جاتونو جدا نكنين 

وقتى جايى ميرين با مهمون مياد باهم حرف بزنين 

كه كسى متوجه نشه 

يا هر قانونى خودتون ميخاين بزارين وبهش عمل كنين

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
خیلی خوبه من الان سه روز قهرم...اولین بتر هست ک ناهار نمیاد خونه تا شب بیرون...نمیدونم کجاست...

بگو ب درک

نه فقط ظاهرا ته دلت هم برات مهم نباشه

بگو فوقش رفته زن گرفته 

فوقش طلاقه بهتر راحت میشم

فقط کار خودتو انجام بده

نمیدونم البته من اینجوریم بازم تو زندگی شما نیستم ک بخوام حرفی بزنم

عشق فقط یک کلام....حسین علیه السلام
بخدا امروز خیلی دلمو شکوند خیلی اذیتم کرد رفتم امامزاده نفرینش کنم ولی اصلا دلم نمیومد براش دعا کردم ...

من خل همه کار براش میکنم

بعدم‌ک میگمش میگ نکن مگ من گفتم....

2740

منم خیلی حرص میخورم  ولی میدونم کار اشتباهی میکنم، مثلا همین الان ناراحتم از دستش چون در مورد خواهرش ازش پرسیدم گفت نمیدونم در صورتیکه تو گوشیش دیدم باهاش صحبت کرده، نمیدونم چرا ازم مخفی میکنه

بگو ب درک نه فقط ظاهرا ته دلت هم برات مهم نباشه بگو فوقش رفته زن گرفته  فوقش طلاقه بهتر راحت ...

خوش بحالت....گفتم حالا ک امد کلید ماشین میگیرم ازش ک نتونه جایی بره...اما نمیدونم درسته

من و شوهرم سه ماه قهر بودیم و تا پای طلاق رفتیم 

بعد اون اومد اشتی کرد

منهم اشتی کردم باهاش

ولی دیگه هیچوقت اون ادم سابق نشدم

از دست دادنشو ی بار تجربه کردم

اونقدا هم سخت نبود

ی مدت سخته بعد عادت میشه

منم خیلی حرص میخورم  ولی میدونم کار اشتباهی میکنم، مثلا همین الان ناراحتم از دستش چون در مورد خ ...

وای امان از پنهان کاری مردا....این ک خاهرشه چیزی نیست...میدونی طرفش خاارشه...

خوش بحالت....گفتم حالا ک امد کلید ماشین میگیرم ازش ک نتونه جایی بره...اما نمیدونم درسته

ن بابا بذار هر جا میخواد بره اصلا محلش نذار

خودش بعد ی مدت میاد سمتت

ی جوری زندگی کن ک انگار اون تو زندگیت نیست

من و شوهرم سه ماه قهر بودیم و تا پای طلاق رفتیم  بعد اون اومد اشتی کرد منهم اشتی کردم باهاش ...

خب کجا بودی این سه ماه؟؟؟من کجا برم...خانوادم پشتم نیستن چون انتخاب خودم بوده...

2706