2733
2734
خب واسه چی قهر کردی رفتی؟چ مدت بودی اونجا؟

ی بار برا این بود ک بهم میگفت تو عقل تو سرت نیست و زده ب سرت...دو بار دیگ...یکیش فهمیدم ک سیگار کشیده بود....یکیشم الکی بحثمون شد بچمو مخاست ببره ...منم زنگ زدم بابام امدن بردنم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی بار برا این بود ک بهم میگفت تو عقل تو سرت نیست و زده ب سرت...دو بار دیگ...یکیش فهمیدم ک سیگار کشید ...

اووووه خوب بیخودی رفتی

منم فهمیدم شوهرم سیگار میکشه تو عقد کلی ناراحت و عصبانی شدم ولی اصلا بابام حتی نفهمید

از این حرفا هم ک هر روز بهم میزنه ک عقل نداری و اینا

بچمم ک قهر کردیم تنها برد من خونه بودم بازم کسی نفهمید

واسه چیزای الکی نباید قهر میکردی معلومه اون نمیاد دنبالت 

بازم خانوادت خوبن ک با این شرایط گذاشتن با قهر بری خونشون

فقط درصورتی برو ک بخوای طلاق بگیری 

اگه رفتی هم تا ته طلاق برو

عشق فقط یک کلام....حسین علیه السلام
آخه حتی وقتی به حرف من میرسه و اشتباهش زندگیمون رو به باد میده میگه اصلا از خودم ناراضی نیستم چون کا ...

اره والا ولی فرقش اینه سنگ پای قزوین پیشش کم میاره😐

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           
2728
خیلی خوبه من الان سه روز قهرم...اولین بتر هست ک ناهار نمیاد خونه تا شب بیرون...نمیدونم کجاست...

منم نامزدم الان ده روزه بخاطر هیچی قهریم وقتی خطای خودش باشه زود باید ازش بگزریم تا حل بشه ولی خدا نکنه فک کنه خطا از منه تا پای بزرگترارو نکشه وسط ول کن نیست

اووووه خوب بیخودی رفتی منم فهمیدم شوهرم سیگار میکشه تو عقد کلی ناراحت و عصبانی شدم ولی اصلا بابام ح ...

گفتم تا بلکه بابام باهاش‌بحرفه ادم بشه.....بار اخری عید بود...بابام‌بهش‌گفت حق نداری ب دخترم بی احترامی کنی....خیلی خوب شد...خداییش تا اوروز چیزی نگفت...اما سه روز پیش سر ی حرفی بحثمون شد و گفتم جدا میشم‌مهریه مم میگیرم...گفت تفم کف دستت نمیذارم

منم نامزدم الان ده روزه بخاطر هیچی قهریم وقتی خطای خودش باشه زود باید ازش بگزریم تا حل بشه ولی خدا ن ...

مردا همینن...سریع زنگ میزنن ب خانواده دختر...منم شوهرم خمین طوره...تا از خونه بزنم بیرون فرتی زنگ میزنه بابام جنجال میکنه....

2740
اووووه خوب بیخودی رفتی منم فهمیدم شوهرم سیگار میکشه تو عقد کلی ناراحت و عصبانی شدم ولی اصلا بابام ح ...

بانو شرقی بنظرم خیلی ریلکسی...خوش بحالت....من استرسی هستم

[QUOTE=95773933]مردا همینن...سریع زنگ میزنن ب خانواده دختر...منم شوهرم خمین طوره...تا از خونه بزنم بیرون فرتی زنگ می ...[/QUOTEآیندفعه بابام گفته گوشیتو خاموش منبعش جواب نده اومد دم در راش نده بره گم شه از این به بعد با من طرفه، البته گاهی مث الان گوشی رو باز میکنم

[QUOTE=95773933]مردا همینن...سریع زنگ میزنن ب خانواده دختر...منم شوهرم خمین طوره...تا از خونه بزنم ب ...

بخدا راست میگ...منم اگ تو دوران عقد ب حرف مادر گوش میدادم و قشنگ قهر درست میکردم...یاد میگرفت ک زود بیاد اشتی کنه...ن ک برم خونه مامانم دو سه روز نیاد دنبالم...

خخخخ چقد بدبختیم ما زنا خندم میگیره به حال خودمون، را حل بیخیالی اینه که اینقد اذیت میکشی و نمیتونی کاری کنی آخرش عادت میکنی و خودتو میزنی به بیخیالی اینجوری بعضی زنا بیخیال میشن

خخخخ چقد بدبختیم ما زنا خندم میگیره به حال خودمون، را حل بیخیالی اینه که اینقد اذیت میکشی و نمیتونی ...

همینم هست....چون زورمون ب مردا نمیرسه و متاسفانه عاطفی هسیم....همش میگن صبر کن صبور باشدرست میشه...منظور اینه ک صبر کن عادت میکنی...

2706