2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ورزش میکنی ؟ رژیم گرفتی ؟ ساعت خوابت منظم شده ؟ مکمل خوردی؟ بلاخره یه کاری کردی که منظم شده حتی اگع فقط استرس قطع شده باشه خیلی تاثیر داره

ان شالله باردارم میشی

2731
یه سالو7ماهه منتظرم

من ۳ سال منتظر بودم .کلا بارداری فصلهای خنک سال راحت تر اتفاق می افته .یه چیزی هم که به بارداری من کمک کرد حجامت بود .خودم حجامت کردم همسرمم زالو درمانی .فکر کن منی که باردار نمیشدم به فاصله دوماه دوتا بارداری داشتم که یکیش سقط شد دومی خدا رو شکر موند الهی قربونش برم🥺.من ۴ روز قبل از مثبت شدن بی بی چکم چنان توی جاده جیغ میزدم که چرا خدا بهم بچه نمیده .نمیدونستم که ۴ روز بعد خدا غافلگیرم میکنه

حتما عزیزم توکل به خدا، میشه بگید چجوری منظم شده؟ ذخیره تخمدانتون چنده؟ 

نمیدونم بخدا اونموقعا گفتن 

ذخیرت بدنیست ولی آی وی اف و...جواب نداد

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
سه ماه منظم باشی ماه چهارم بارداری شک. نکن 🥰👌 به حرفم که رسیدی ایشاالا بیا همین تاپیک اعلام کن&nb ...

آره ماهه سوممه این ماه ..بینم بازم منظمه یانه؟🙏

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
من زنداداشم بعد ۱۷ سال بدون دکتر حامله شد دکتر رفتن نشد دیگ خودش شد توام بحق امام زمان عج بحق هرچی ...

چند وقت پیش یکی از آشناهامون رحم اجاره کرد .وسط باردار رحم اجاره ای فهمید خودشم بارداره .الان دو تا بچه به فاصله ۶ ماه داره😂

2706