2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما با خانواده شوهرم اکثرا داریم ولی غذا یه مدله مثلا همه استانبولی میپزن میارن خونه پدرشوهرم

بعد پذیرایی چجوریه؟

ریخت و پاش نمیشه؟

غذا برای همه کافیه؟

ما نمیخوایم یه مدل غذا باشه

2731
اینجوری که هر مهمونی که داره به این مهمونی میره یه غذایی درست میکنه میبره مهمونیش این سبکیه کسی تا ...

عه اسمم داره این کار؟

ما هر ماه یه دورهمی داریم،هر کی شام خودش رو میاره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
اینجوری که هر مهمونی که داره به این مهمونی میره یه غذایی درست میکنه میبره مهمونیش این سبکیه کسی تا ...

والا ما دلمون هواي يكيو بكنه و باهاش صميمي باشيم زنگ ميزنيم ميگيم فلاني بيا خونمون قابلمه غذاييت هم بيار 😂😂 

خدايي نميدونستم اين كارما ميشه قابلمه پارتي 😂😂

عده از اقوام ما هر هفته و تو عیدها هر روز همین کار انجام میدن غذای یکی مرغ ،یکی کوکو،یکی ماهی سرخ کرده ،یکی ابگوشت....

دورهم هستن و خوشحال

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2738

شوهرم ميگه قابلمه پارتي چيه؟؟قابلمه ميذارن سرشون😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

نه فقط موقع اردوهاي مدرسه قابلمه پارتي داشتيم

اما اون موقع نميدونستيم بعدا سبك ميشه  

هر كس يه غذا مي آورد اما با هم ميخورديم 

ولي الان مهموني هامون پذيرايي از صفر تا صدش با ميزبان محترم هست 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

آهان ایده خوبیه 

خب به تعداد نفرات درست کنید 

مثلا اولویه ساندویچ های کوچیک 

یا اسنک 

مینی پیتزا

و..

جوری که ریخت پاش نشه غذاها هم متنوع باشن از هر کدوم به مقدار کم و اندازه 

همه هم سیر شن

بستگی داره خودتون چطور برنامه ریزی و مدیریت کنید

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
عه اسمم داره این کار؟ ما هر ماه یه دورهمی داریم،هر کی شام خودش رو میاره.

ما تا حالا اجرا نکردیم

حالا قرار گذاشتیم اینکارو بکنیم

اولین مهمونی خونه‌ی من میشه

موندم چجوریه.

تا دو سه سال پیش مثلا من قرمه میپختم و خواهرشوهرم قیمه میپخت میبردیم خونه مادرشوهرم.یا مناسبتی بود.من یه نوع.جاریم یه نوع.مادرشوهرم یه نوع میبردیم خونشون میخوردیم.دیگه باردارشدمو زایمان کردم حوصله اینکارارو ندارم.به زور واسه خودمون اگه بتونم میپزم😆

2706