2737
2739

بهش ميگن پات لاك خارجيا

خيلي بامزست

ولي نه اينكارو كردم ن دعوت شدم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

خدا شاهده فک کردم قابلمه پارتی یعنی همه دورهم جمع میشن بعد یکی میکوبه رو قابلمه بقیه میرقصن😂😂😂😂😂😂قابلمه حکم دی جی رو داره😂😂😂😂😂😂وای خدا دلم درد گرف از بس یواش خندیدم😂😂😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا ما یه بار دعوت شدیم 

اسهال شدم 

اونی که من همش یبوستم 

بببین ۵۰ مدل غذا بود از همش منه دریده خوردم😫😫😫😫

انقد حالم بد بود 

از هر چی غذاس بدم اومده بود تا یه مدت 

البته ما از ناهار باهم بودیم تاشام 

دیگه هی خوردیم هی خوردیم هی قابلمه دست به دست میکردیم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
بهش ميگن پات لاك خارجيا خيلي بامزست ولي نه اينكارو كردم ن دعوت شدم

ماهم یهو تصمیم گرفتیم این کارو بکنیم

احتمالا اینجوری چون فشار به کسی نمیاد بیشتر میتونیم همدیگرو ببینیم

قرار شده میزبان میوه و مزه و نوشیدنی بذاره.غذاهارو بقیه بیارن

[QUOTE=] بااجازه ازاستاتر.بانوی بی نشان میتونی کمکم کنی آروم بشم.یه نفراذیتم کرده وآبروریزی کرده پیش فامیلم.ب ... [/QUOTE]

عزیزم چرا غصه میخورید؟بهترین کار رو شما کردید که انتقام نگرفتید.اگر به خدا واگذار کردید پس غمی نداشته باشید.مگه قرآن نگفته الیس الله بکاف عبده،خدا برای بنده اش کافیه.

از طرفی خدا ظلم نمیکنه و عدالت داره،از قدیم هم گفتند زمین گرده و از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری.

مطمئن باشید سزای عملش رو تو همین دنیا میبینه،فقط باید صبر داشته باشید تا زمانش برسه.

نمیدونم چی شده و چی گفته اون خانوم،اما کسی که تهمت بزنه و قسم دروغ بخوره،فقط رذالت ذاتش رو نشون داده.برای چی به خاطر چنین فردی خودتون رو عذاب میدید؟

نگران ابرو هم نباشید.ان العزه لله جمیعا،تعز من تشا و تذل من تشا...

انساالله جلوی خدا هیچ وقت سرافکنده نشید.

مخلوقات که عددی نیستند.

ذکر زیاد بگید تا آروم بشید و مطمئن باشید درست میشه.فقط به خدا اعتماد کنید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
بابا ما یه بار دعوت شدیم  اسهال شدم  اونی که من همش یبوستم  بببین ۵۰ مدل غذا بود ا ...

خب تو زیاده روی کردی دختر خوب

حتی اگه از همه هم میخواستی بخوری از هرکدوم یک یا نهایت دو قاشق میخوردی

خب تو زیاده روی کردی دختر خوب حتی اگه از همه هم میخواستی بخوری از هرکدوم یک یا نهایت دو قاشق میخورد ...

اره زیاده روی کردم

ولی خیلی حال میده و میچسبه 

خوش بگذره بهتون پیشاپیش❤

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738
اگ آینه ما هررر هفته خونه اقاجونم همین منواله

خیلی خوبه که غذاهاتونو خودتون میبرید

ما تا حالا این کارو نکردیم و اتفاقا تعدادمونم زیاده وقتی میریم خونه‌ی مامان بزرگم حسابی میفته تو زحمت و خرج