2752
2734
عنوان

کسی راهنمای میخواد چ درمورد خیانت یا کنکور یا افسردگی و...بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در مورد خیانت درد خیانت رو ججوری تحمل کنم و چه رفتاری با شوهرم داشته باشم

درد خیانت بسیار سخته 

درکتون میکنم 

اگ واقعا پشیمون هست خب ببخشید و سعی کنید کارهای خوبشو بیشتر تو دید بزاری 

ب خودت بیشتر برسی و یعنی تایم زیادی برای خودت بزار

اینکه اون خیانت کرده یعنی ارزش خودشو آورده پایین چیزی از شما کم نمیشه ب این معنی نیست ک تو بی ارزشی بلکه بسیار مهم و باارزش هستی اون کم لطفی در حق خودش کرده ک سعی کرد با شما رابطه سردی برقرار کنه

ب نظر من طول میکشه بخوای فراموش کنی و ب حالت نرمال برگردی

مدیتیشن؛یوگا یا ورزش

کتاب مطالعه کن 

بچه داری باهاشون خوش باش

لذت ببر از زندگیت اونطوری ک حالت خوش میشه همون کارو انجام بده حواست باشه دنبال لذت‌های آنی نری!

اگ الویتتت در زندگی اول از همه خودت باشی هیچکس نمیتونه بهت آسیب روحی بزنه پس مراقب خودت باش چرا از تو ی دونه تو دنیا هست🥰☺️

چرا بعضیا انقد خوش شانسن،هر کاری براشون سریع جور میشه به بهترین نحو ولی تو کارای من همش گره میفته اخ ...

چون از بس حسودی میکنی😐خیلی رک گفتم ببخشید چون چشات دنبال مردمه و خودتو نمیبنی و همش زندگیت شده انرژی منفی

تا زمانی ذهنیتت این باشه ک بدشانسی هیچ وقت ب جای نمیرسی لطفا رو خودت کار کن عزیزمم.

شانس زمانی اتفاق میفته ک ذهنت و روحت و جسمت قابلیت اون رویداد رو داشته باشه.

چرا انقدر آشفتم و با همه رودربایستی دارم؟ =)))

بخاطر استرس و باور نکردنی خودت 

اینکه خودت باشی برات سخته باید تغییرش بدی

اینکه می‌ترسی از چیزی مثل:فک کنی بد حرف بزنی؛یا مورد قضاوت بشی یا خجالت بکشی یا تحقیر بشی ک....

باید این عامل رو شناسایی کنی و مشکلت رو رفع کنی

نه فرهنگی یکی هستیم مامان پسره گیر داده بره دختر خالشو بگیره ولی پسرخ اصن ازش خوشش نمیاد خب نه مالی ...

خب پسره زیر بار نره آخرش مال تو میشه فقط کافیه صبر کنی 

فقط ی چیزی اگ این همه صبر کنی مطمئنی پسر بمونه؟

از این لحاظ مطمئن شو و باهاش صحبت کن بگو تصمیم جدی بگیر کسی نتونه مادرش رو همین اول کاری نگه داره قطعا وقتی ازدواج کردید مادرش میتونه تو زندگیتون خیلی سرک بکشه و پسره نمیتونه مدیریت کنه

من خیلی افسرده ام هیچ کس را تو دنیا ندارم از بچگی هیچ کس من را دوست نداشت بچه ناخاسته بودم چون

الهییی ولی من دوست دارم بدون اینکه بشناسمت ببین چقد خوبی ندیده مهرت تو دلمه(:

اینکه دیگران سعی میکنن شمارو دوست داشته باشن یا نداشته باشن ی انتخاب هست قرار نیست دیگران همه شمارو دوست داشته باشن 

فقط کافیه شما خودتونو دوست داشته باشی و ارزش واقعی خودتون رو بفهمید

و شما الان ناراحت و افسرده هستید فکر می‌کنید کسی دوستون نداره ولی قطعا اینطور نیست

ورزش حتما انجام بده اگ نمیتونی حداقل پیاده روی

2706