2737
2734
بعد پذیرایی چجوریه؟ ریخت و پاش نمیشه؟ غذا برای همه کافیه؟ ما نمیخوایم یه مدل غذا باشه

غذاها را میکشیم تو دیس میاریم سر سفره هرکس از هرجا دستش برسه میخوره. میوه و چاییم مهمون پدرشوهرم.

غذا ها زیادم میاد.البته اگه متفاوت باشه باید بیشتر بپزید چون از هرغذا میخوان تست کنن بیشتر خورده میشه.

ولی کلا ایده خوبیه.و اینکه تو این چندبار غذای من به عنوان خوشمزه ترین و خوش رنگو لعاب ترین غذا شناخته شد😍😍😍

🌹هُوَ مَعَكُمْ أَیْنَ مَا كُنتُمْ🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری که هر مهمونی که داره به این مهمونی میره یه غذایی درست میکنه میبره مهمونیش این سبکیه کسی تا ...

اره ما همیشه داریم تو فامیل خیلی خوبه اینجور فشار رو کسی نیس همه هم زود زود میبینن همو

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2728
آهان ایده خوبیه  خب به تعداد نفرات درست کنید  مثلا اولویه ساندویچ های کوچیک  یا اس ...

والا ما چون اکثرا خانواده های دو نفره هستیم قرار گذاشتیم هر خانواده به تعداد 4نفر غذا بپزه ببره خونه‌ی میزبا

و اینکه اون شب میزبان آشپزی نکنه که انرژی کافی داشته باشه برای مهموناش و لذت بردن از شبش

من نشنیدم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
ما تا حالا اجرا نکردیم حالا قرار گذاشتیم اینکارو بکنیم اولین مهمونی خونه‌ی من میشه موندم چجوریه.

هیچی شما غذای خودتون رو به اندازه سه چهار نفر بیشتر درست کنید.

معمولا فقط غذا میارند.ما که این کار رو میکنیم،سبزی یا سالاد و یا ماست هم میزبان میزاره سر سفره.که هزینه چندانی هم نداره.

بعد هم چند تا ظرف کنید غذاتون رو و بزارید سر سفره همه بخورندمثلا اگر برنجه تو دو تا دیس بکشید.

باقی پذیرایی چای و میوه و..هم که طبق روال معمول.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
والا ما چون اکثرا خانواده های دو نفره هستیم قرار گذاشتیم هر خانواده به تعداد 4نفر غذا بپزه ببره خونه ...

اینم خوبه  به صرفه ست 

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
2740
ای وای یک آن تصورکردم  دیگه تصورنکردم  فک کن منو جاریم هرکدوم ی چیزی درست کردیم بریدم ...

🤣🤣🤣🤣

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
ای وای یک آن تصورکردم  دیگه تصورنکردم  فک کن منو جاریم هرکدوم ی چیزی درست کردیم بریدم ...

اتفاقا خیلی خوبه،دید و بازدید بیشتره و به خاطر مسائل اقتصادی به کسی فشار نمیاد.

البته بین ما اصلا این چیزا نیست.که از کدوم بهتره از کدوم بدتر.

فقط من یذره خورده شیشه دارم،هر دفعه غذای مورد علاقه یکی از اون جمع رو درست میکنم،تعریف و تمجیدش رو میگیرم.🙈😁

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....