2733
2739
عنوان

کیدرما

237 بازدید | 38 پست

توروخدا بیاین یک سریال مثل ادمیزدا معرفی کنید   

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

چه ژانری؟

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ لطفا برای سلامتی آقا امام زمان و قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید ان شاالله که شما هم حاجت روا بشید.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ژانری؟

تو بگو هرچی میدونی اگر کمدی عاشقانه باشه پایانشم خوب باشه عالیه حالا اگگر یکم غمم داشته باشه و درام باشه مشکلی نیست فانتزی و اکشن نباشه

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2731

پادشاه زمین ، باشوهرم ازدواج کن ، اقای ملکه ، انتقام ازدواج کامل ، لویی پادشاه خرید ، هیلر ، فروشگاه ست بیول ، کافه مینامدانگ 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊  هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
پادشاه زمین ، باشوهرم ازدواج کن ، اقای ملکه ، انتقام ازدواج کامل ، لویی پادشاه خرید ، هیلر ، فروشگاه ...

باا شوهرم ازدواج کنچطور بود یا انتقام ازدواج کامل یکم خلاصشو میگی از زبون خودت

تو بگو هرچی میدونی اگر کمدی عاشقانه باشه پایانشم خوب باشه عالیه حالا اگگر یکم غمم داشته باشه و درام ...

اینایی که گفتم بالا فانتزی و کمدین خیلیم معروف و قشنگن 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊  هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
تو بگو هرچی میدونی اگر کمدی عاشقانه باشه پایانشم خوب باشه عالیه حالا اگگر یکم غمم داشته باشه و درام ...

دوبونگ زن قوی۱ و زیبایی حقیقی .سی اما هفده .اقای ملکه  و زیر چتر ملکه .دکتر رمانتیک اینا خیلی خوب بودن 

ملکه ۷روزه ام خیلی دوست داشتم ولی اخرش غمگینه

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ لطفا برای سلامتی آقا امام زمان و قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید ان شاالله که شما هم حاجت روا بشید.  
2740
اینایی که گفتم بالا فانتزی و کمدین خیلیم معروف و قشنگن 

اخه اصلا دوست ندارم فانتزی ببینم نمیدونم دیدی سریالای باغ شهاب سنگ یا زیبای حقیقی یا مثلا عاشق لبخندت شدم کامل معمولیشروع دوباره مثل این موضوعات میخوام

دوبونگ زن قوی۱ و زیبایی حقیقی .سی اما هفده .اقای ملکه  و زیر چتر ملکه .دکتر رمانتیک اینا خیلی خ ...

ازن قوی چظوره

ماموریت پس از مدرسه

عزیزترین من

ما همه مرده ایم

روباه نه دم

کیمیای روح

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
ازن قوی چظوره

خیلی خوبه عالیههههههههههه خنده دار و عاشقانه

2706