1421
1389
عنوان

کی میدونه.....🤔🤔🤔🤔😐👫

350 بازدید | 55 پست

دوستان با زمان اشنایی که یکسال طول کشید

شیش سال میگذره از ازدواجمون ....

من هیچی تا حالا از همسرم ندیدم 

جز یکی دوبار که اینستا یکی دوتا این زنا که بد لباس میپوشنو لایک کرده بود 

یبارم خودم رفتم اینستا با یه پیج دیگه و رفتم دایرکتش در نقش یه زن که از راه به درش کنم ببینم عکس العملش چیه 

که وقتی سلام دادم و گفتم خوبی گرم گرفتو و گفت سلام قربون شماو....

بعد تا رفتم نشستم تو ماشین وقتی از سرکار اومد کلا خنده رو لبش بود فهمیده بود منم حالا مطمئن نیستم از اول فهمیده بود یا بعدا شک کرده بود...

حالا با این احوالات میگم دوحالت بیشتر نداره یا خیلی ادم سربه راهی هست یا خیلی چموشه و زرنگ و نمیذاره من چیزی بفهمم

یا اهل خیانت نیس یا زیر ابی میره 

نظرتون چیه دوستان؟؟؟

خب 

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است...  تا می تازی،  با تو می تازند.  زمین که خوردی،  آنهایی که جلوتر بودند،  هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند...! امام علی علیه السلام ❤

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

اخه این بچه بازیا چیه...کرم نریز جون هرکی دوس داری.نمیتونی نرمال زندگی کنی مثلا شخم میزنی که چی بشه؟؟

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
1432
حالا با این احوالات میگم دوحالت بیشتر نداره یا خیلی ادم سربه راهی هست یا خیلی چموشه و زرنگ و نمیذاره ...

نظرم اينه ك نى نى سايت اثر منفى روت گذاشته 

تاپيك هاى شك و خيانت و طلاق رو باز نكن

مشکل از شماست ک شک داری بعد مگه باخط خودت نرفتی اینستا خب معلوم میشه شمایی

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
1391
ینی خیانتم کرده؟،؟ شاید خیلی زبله نتونستم مچشو بگیرم  

نه فکرت جای منفی نره دیده ک دیده خود ما نگا نمیکنیم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
بچه باری چیه !

خب امتحان کردن و اینستا و اینا..اخه این کارا چیه بچه دبیرستانیام دیگه اینکارارو نمیکنن

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
1339